Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a sok BLM, LMBTQ,...

Mi ez a sok BLM, LMBTQ, feminimista meg stb. sznob fake aktivista az interneten mostanában?

Figyelt kérdés

Mindenkinek ennyire szeriflesse van vagy mi történt? Hirtelen mindent el kell fogadni, vagy hogy jött ez ilyen hirtelen az embereknél? Ráadásul akinek egy kicsit is más véleménye van erről az már ki van általuk utálva, holott ők terjesztik az igét az elfogadásról, de ők képtelenek elfogadni ha valaki más véleményen van.

Vagy csak ilyen bonyolult lett a világ 2021-re? :D Nem vagyok pedig idős, mindössze 21 vagyok.



#feminizmus #LMBTQ #Aktivista mozgalom
2021. máj. 6. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Nemtudom de nagyon irrital..

Annyira álszentek hogy nem igaz

21 vagyok én is

2021. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

"Hirtelen?" :D Sok mozgalom már az 1880-as évek óta zajlik folyamatosan vagy még régebb óta, csak eddig jórészt ignorálták őket a tömegek, és az internet hiányában nem volt róla annyi elérhető adat, mint manapság. Derengenek az anarchista mozgalmak az első VH előttről? Goldman, Bakunyin, Kropotkin, Malatesta, Proudhon? Azoknak is erős feminista szellemisége volt a zsarnoki rendszerek felszámolása, a szabadnapok és egyebek kiharcolása mellett. Vagy ott volt Rosa Parks, Martin Luther King, Malcom X és Maya Angelou, az ő munkájuk is BML, több évtizeddel ezelőttről.


Az elfogadás ebben a kontextusban azt jelenti, hogy elfogadok mindent, amivel nem ártanak másnak, sértik emberi méltóságában. Pl: Azt elfogadja az aktivista, hogy nem akarsz fekete, cigány vagy mongol nőt feleségül venni, de azt már nem, ha valaki azt mondja, hogy "én toleráns vagyok, de az EMBER színe fehér".

2021. máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ezek a mozgalmak nem újak. Ami új, az az, h a fidesz meg a trollhadserege (nemzetközi szinten: putyin trollhadserege) telebeszélik a buta fejedet az fasiszta propagandával, hogy lmbt rossz, blm rossz, te meg okosan bekanalazod.
2021. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

"Ami új, az az, h a fidesz meg a trollhadserege (nemzetközi szinten: putyin trollhadserege) telebeszélik a buta fejedet az fasiszta propagandával, hogy lmbt rossz, blm rossz, te meg okosan bekanalazod."


Tehát aki nem ért egyet ezekkel a mozgalmakkal, az csakis fidesztroll, putyintroll lehet. Kérlek, mesélj még:D

2021. máj. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!