Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Napjainkban milyen zeneszámok...

Napjainkban milyen zeneszámok szólnak a szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam buliba és egy csomó jó zene volt, de egyiknek sem tudom a címét. Írnátok néhányat, amiket manapság játszanak a bulikon, szórakozóhelyeken? Azért kettőt felismertem: David guetta - Memories, Dancelovers ft Dominika - Emlék.
2010. aug. 21. 10:51
 1/4 kisschris válasza:

Helló!


Ezt így nehéz megmondani, mivel függ a DJ zenei beállítottságától is. Pl. egy House-t játszó Dj-sok slágert játszik szerintem, amit a rádiók is nyomatnak. David Guetta, Timbaland, Rihanna, Bob Sinclair, Muzzaik.. lehetne még sorolni.


Más zenei stílusokkal gondba vagyok, mert pl. a minimált, azt személy szerint ki nem álhatom, és szerintem a Dj-k is kevésbé ismertek.


A megoldás: nézegeted a rádiók honlapját, és jutyúbon megkeresed őket. Én még azt szoktam csinálni, ha unom a radio edit-es változatot, megprobálom megkeresni a szám house-s változatát. Illetve sokszor volt, h nem tetszett egy szám, és az oldalsávból szemezgettem tovább Tube-n. Plusz még hasznos tanács, h internetes rádiók legtöbbször kiírják a zene címét és előadóját.


Remélem segítettem.

2010. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne:(
2010. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!