Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a frusztrált...

Miért szeretik a frusztrált fiúk ezt hangoztatni: Minden nő kurv@?

Figyelt kérdés
Ilyenkor eszükbe jut édesanyjuk? Vagy csak fröcsögnek idétlenül?
2010. aug. 12. 18:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Akik ezt hangoztatják általában egész életükben-az a kemény 14-16 év-nemdolgoztak egy órát sem. Szüleiktől függnek és valahogy kompenzálni akarják ezt. Ha anyu lecseszi őket? Ó rgötön rohannak a géphez "mindenőkrvázni". Volt ilyen haverom, ismerem a fajtájukat:)


27/F

2010. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%

Vagy bújják a kuruc.info-t, napiszart, stb.

Ez aszint nem számít komolyan, kérdést is kár volt feltenni.

2010. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
4%

"Ha van barátnőd miért próbálkozol be más nőknél? :)"


Látszik, hogy lány vagy. Nyilván ha van barátnőm akkor nem próbálkozok. Azt hittem egyértelmű.

Erre mondaná a haverom, hogy ne legyél hülye, mert nem bírom.

2010. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

"18:53 Neked valami bajod van?"


Smith & Wesson 460. Egy pillanat alatt véget vet a szenvedéseidnek. Fogyaszd egészséggel.

2010. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy lány vagy. Hát, azért szerintem nem.

El nem tudod képzelni, hogy fiú ír ki ilyen kérdést, mi?


70%

Te meg biztosan lány vagy:) Min húzod fel magad ennyire drága?

2010. aug. 12. 19:13
 26/30 A kérdező kommentje:
Szeretnél olyan fegyvert fogdosni, mi?:)
2010. aug. 12. 19:13
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez már szállóige.

Ha meg azokról beszélünk, akik komolyan veszik: miért szeretik a frusztrált lányok annyira hangoztatni, hogy minden férfi disznó (szintén szállóige, de van aki komolyan gondolja), miért van annyi kérdés itt, hogy a fiúk miért csak a plázacicákra, buknak, és nem az okos, kedved, bájos, művelt, visszafogott, normális kislányokra (mint mondjuk ők, felteszem), miért jön a sok leányzó azzal, hogy a fiúk csak azt akarják, lehetne sorolni.


Frusztrált emberek mindkét nemben vannak.

2010. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

19:15

Ez eddig a legkorrektebb válasz. Viccen kívűl, nekem is voltak rossz tapasztalataim, de észrevettem, hogy mostanában egyre jobban elszaporodtak az ilyenfajta kijelentések-ja igen nők részéről a "minden férfi disznó,f@sz,stb". Csak ők valahogy megértőbbek és elnézőbbek, mint sok férfitársam.

2010. aug. 12. 19:28
 29/30 anonim ***** válasza:

Vagy a rossz tapasztalatok miatt (bár azért gondolom, ha mindig olyan lányokkal kerültek össze, akik a pénzre mennek, akkor bennük is lehet vmi hiba, nemcsak a lányokban), vagy mert nem sikerül nekik csajt szerezni. Vagy csak mert szeretnek trollkodni a neten.

Mondjuk pont ezek a pasik szoktak minden kirakott női képet kritizálni, hogy vastag a bokája/lóg a melle/kicsi a melle/nem elég jó a feneke/fú, de ronda arca van... gondolom, ha vki egy próbababát/tökéletes külsejű csajt keres, mert neki csak az a csinos, akkor ne csodálkozzon, hogy az meg a pénzre megy...


21/l

2010. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
20:08 vagyok... természetesen nem minden pasira írom ezt általánosságban, hanem a neten trollkodókra :).
2010. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!