Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 éves pasik! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves pasik! Titeket megijeszt, vagy elriaszt, ha egy csaj feltétel nélkül szeret titeket, és ezt nem is győzi hangoztatni? (egyéb lent)

Figyelt kérdés

Ha lenne egy még gimis barátnőtök, aki feltétel nélkül megbíz bennetek, kiszolgál-bár nem tud főzni-, boldoggá tesz, nem féltékenykedik, és ő maga szól, ha kevés időt töltötök a haverjaitokkal, ráadásul folyton fényez titeket?

Ez a gondoskodás, odaadás elriasztana titeket?


2011. jan. 10. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten örülnék egy ilyen lánynak.Igaz már öreg vagyok.:)

21/f

2011. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

háát 1 darabig jó lenne de hosszú távon felbszná az agyam :D bár erről lehet a hülye gondolat menetem tehet : közölné h túl keveset vagyok a haverokkal ebből én a következőt fognám fel: lépj le jön a kövi pasi XD kiszolgál bár nem tud főzni nálam: meg akar mérgezni XD nem féltékenykedik : szar rám ?! XD ráadásul folyton fényez téged : fölösleges tudom h király vagyok :D

na de most tényleg : 1 idő után biztos :D de én ilyen természet vagyok :D küzdést kívánok diszharmóniát :D az a csaj aki nálam ezeket elsüti nem 100as :D ilyen papucs csajszi nálam 2 hónapot bírna max :D éljenek a punk p*csák :D persze aranyos meg minden de már túl sok a jóból :D össze omlana a pesszimista világképem azt meg ugye nem akarod ?:D


19F

2011. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Neked van világképed?Egyáltalán kimozdulsz a számítógép elől?

Nem b@sztatásból,de k*rva komoly ember lehetsz,ha minden második szó után használsz egy "XD" vagy ":D" szmájlit.

2011. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

első Válaszoló!

Szerintem attól, hogy 18-20 éves pasikat írtam, még nem minősülsz öregnek, belefér!:)

és köszi szépen a választ!

2011. jan. 10. 18:30
 5/17 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy még beleférek!:)

Egyébként túl sok jót írtál.Nekem ezekből két tulajdonság is bőven elég lenne.

"feltétel nélkül szeret titeket"

"feltétel nélkül megbíz bennetek"

Az jó ha féltékeny,nem mintha okot adnék rá,de ezzel már bizonyítja,hogy szeret.Ha szeret,akkor boldoggá is tesz.A haverok pedig le vannak tojva,ha van egy ilyen barátnőm! :)

2011. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sztem el tudnám viselni ;) 18F
2011. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Barátnőm ilyen és imádom.

Mindennél jobban szeretem.

20/F

2011. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38


ez net ez van :D és én szeretem az XDket :D ahhoz meg h legyen világ nézetem nem kell komolynak lenni :P de am igazad van a 2 tulajdonság bőven elég a többi inkább irritáló ne küldjön már el a haverokhoz és igenis legyen féltékeny ha adok rá okot ha nem :D legalább tudom h szeret + hogy néz ki ha én az vagyok és ő nem elég hülyén jön ki nem ?


19F

2011. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Túl sokat hallottam arról, hogy a pasik agyára megy ha egy csaj féltékenykedik..és ha nem ad rá okot, akkor miért tenném?

Nem akarok az agyára menni..., ahhoz túlságosan szeretem!

2011. jan. 10. 18:58
 10/17 anonim ***** válasza:

el tudnám viselni. örülnék is neki.


csak én max 1 évvel fiatalabb lánnyal jövök csak össze.

2011. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!