Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 éves pasik! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves pasik! Titeket megijeszt, vagy elriaszt, ha egy csaj feltétel nélkül szeret titeket, és ezt nem is győzi hangoztatni? (egyéb lent)

Figyelt kérdés

Ha lenne egy még gimis barátnőtök, aki feltétel nélkül megbíz bennetek, kiszolgál-bár nem tud főzni-, boldoggá tesz, nem féltékenykedik, és ő maga szól, ha kevés időt töltötök a haverjaitokkal, ráadásul folyton fényez titeket?

Ez a gondoskodás, odaadás elriasztana titeket?


2011. jan. 10. 18:16
1 2
 11/17 anonim válasza:

Engem nem riasztana el. Én s szeretnék egy ilyen lányt majd.

És ti lányok mit szóltok ehhez ha egy fiú csinálná ugyanezt? (Jó mondjuk ne legyen papucs.)


Amúgy az emberek nem mindig veszik észre az Isten adta lehetőséget. Sajnos én is egyszer beleestem ebbe a hibába és most próbálom meg helyrehozni.

2011. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: Nekem a barátom ilyen, kicsit tényleg, néha-néha már zavaró, de amúgy szép tőle.
2011. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm ilyen. Bár nem ismételgeti állandóan h szeret, de pont elégszer hangoztatja h tudjam, még mindig szeret. Nem féltékenykedik, megbízik bennem, bár nem is akarok okot adni rá. És volt már mikor mondtam h elmegyek a haverokkal bulizni vagy kocsmázni h ő maga mondta h rád fért már h velük is legyél, nehogy elhanyagold őket. Eddig nem találkoztam ilyen csajjal pedig elég sokhoz volt szerencsém, de nagyon oda vagyok érte! :)
2011. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Adná az Isten, hogy ilyen lánnyal találkozzak...
2011. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19F lemaradt
2011. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hát én meg egy ilyen fiúval szeretnék találkozni:D

Mivel még nem volt barátom ezért biztos hogy jól esne ha tudatná h mennyire szeret :)

2011. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mr23 ***** válasza:

ilyen csaj? hmm... naná XD egy a millióból kinek ne kéne? :D

17f

2012. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!