Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a frusztrált...

Miért szeretik a frusztrált fiúk ezt hangoztatni: Minden nő kurv@?

Figyelt kérdés
Ilyenkor eszükbe jut édesanyjuk? Vagy csak fröcsögnek idétlenül?
2010. aug. 12. 18:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
3%
ÉN nem napiszaron nőttem fel, nem vagyok szűz, és minden hasonló megnyilvánulásomhoz hozzáteszem hogy kivéve anyukám! De a valóság az, hogy 80% egy büdös ku*va!!!!! És a legnagyobb ku*vák azok, akiket az ember nem hisz annak:((
2010. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

:) Jaj, férfi létemre ég a pofámról a bőr...Én miért nem akadtam soha össze "ku rvával"? Talán mert normálisan közelítek a nőkhöz? A párom 12 órában dolgozik, vezető beosztásban ésaz egyik legjobb humorú teremtés:)

Szerintem figyelmen kívűl kell hagyni a "frusztrált fiúkat".

25/FF

2010. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
3%

"Miért is "anyázom"? Te szövegértésből gondolom nem vagy valami jó:)"


Te meg gondolom nem hallottál a passzív agresszióról és az implicit anyázásról. Ha kérdőjelet teszel a mondat végére, attól még nem leszel kevésbé paraszt sajnos.

2010. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Jól van, ne húzd fel magadat:)

Amúgy fiú vagyok, és érdekelt. Sok lány barátom-haverom van, jó társaságom is,eszembe nem jutna kurv@zni bárkit is.

2010. aug. 12. 18:55
 15/30 anonim ***** válasza:
79%

18:53 Neked valami bajod van?


Engem nem érdekel, ha kurv aznak nőket egyes haverjaim, én tudom, hogy ez csak hülyeségből fakad...barátnőjükkel meg hihetetlen papucsok.

2010. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
5%
én nem vagyok frusztrált, köszönöm, jól megvagyok, ezzel együtt, vagy pont ezért tudom, hogy minden nő ku...., csak hát ugye az az álszent köztudat, hogy "mert a csúnya fiúk mindig csak azt akarják" ... aztán a valóság meg az, hogy a lányok sztem sokkal ionkább azt akarják
2010. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
5%

Minden nő egy rohadt k*rva kivéve az aktuális barátnőm és az anyám.

De tényleg van nagyon sok ilyen csaj. Odamész hozzá normálisan és bunkó tirpák módon elküld a jó édes anyádba.

2010. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
Előző és az miért ku..ság? Komolyan? Hogy lehettek ennyire primitívek?:O
2010. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
19:01-nek szólt.
2010. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

19:01

Te is faék-egyszerűségű vagy:)


57%

Ha van barátnőd miért próbálkozol be más nőknél? :)

2010. aug. 12. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!