Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem durva ez a kettős mérce...

Nem durva ez a kettős mérce még jogilag is? "A szúrkáló tanárnő" esete?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a kettős mérce lényege amire gondolok, hogy ha tegyük fel, ez egy férfitanár lett volna, akkor már attól lenne hangos minden, hogy a mocskos pedofil állat, és garantáltan előzetesben is lenne, de ez nők-lányok közöttt amolyan "elfogadható".


Én hányok tőle.


Na nem az esettől, mert 14 év felett az ő dolguk végül is, hanem a kettős mércétől, csak mert volt fiatal férfikollégám, akinek volt olykor viszonya 3-4-es diákjával, de szerencsétleneknek mindig olyan titokban kellett tartaniuk a sok homofób ember miatt, hogy én le vagyok döbbenve ezen a mostani eseten.


Ahogyan viszonyulnak hozzá, azon még jobban.


Nincs igazam?


2010. aug. 6. 20:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

édes istenem .....


erre már engedd meg, hogy ne reagáljak, te pedig könyveld el, hogy azért, mert buta vagyok, és nem tudok, de nagyon fárasztó vagy, és nagyon sötét is ....

2010. aug. 8. 18:44
 12/17 A kérdező kommentje:

"pont ezt írtam, jogilag nem tilos, de erkölcsileg elítélendő. "

---


Na ilyet pedig te ne állíts, max tedd hozzá, hogy a te erkölcsi felfogásod szerint! Mert abban sem vagyok biztos, hogy ezzel a fantasztikus gondolatoddal a többséget képviseled.


Aztán kikérem magamnak, hogy a tanárképzőt egyenlővé teszed az egyetemmel, ezt én el nem magyarázom neked, de nézz utána kicsit!

2010. aug. 8. 18:46
 13/17 anonim ***** válasza:

Tudod egy a baj, én is egyetemi diplomával rendelkező tanár vagyok, Na most ha egy ilyen sötét ember végig 4,8-as átlaggal abszolválja az egyetemi tanulmányait és simán diplomás tanár . Akkor az én elméletemet támasztod alá, Magyarországon sötétek és ostobák a tanárok (és ha ilyen emberek, mint én a tanárok mit várunk a diáktól). Amit én mondtam. Köszi szépen. Örülök, hogy egyezségre jutottunk.


Ja és az erkölcs, tisztában vagyok vele ma Magyarországon a többség számára ismeretlen ez a fogalom, de remélem nem vagyok egyedül. Persze velem nem is fordulhat elő, hogy a részeg tini tombol az ablakomon hajnalban és nekem le kell szúrnom egy késsel. Mindennek van előnye. Még a bigott erkölcsösségnek is.

2010. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

""""""Az egyetememen (tanárképzőn) hogy végezhetnek olyan emberek és taníthatnak gyerekeket, aki nyíltan zsidó és cigánygyülőlők és álmuk, hogy létrejöjjön a harmadik birodalom és elpusztuljanak a zsidók. Mit fog ő tanítani? Jó persze, tudom mutassak egy jogszabályt, ami tiltja meghalt zsidók sírjait rajzoltatni német óra keretein belül, pont ott van, mint ami tiltja a tanár-diák szexuális kapcsoltatot. - ennyit a tanárképzésről. Szerintem az is már a békasegge alatt van, ahogy mondani szokás. """""""



Neked valami nagyon nag ysérelmed van, hallod-e ..


Amúgy meg ha már erre kényszerítesz, mondtam én, hogy nem tanár vagyok mindössze, annál azért többre tartom magamat is, és a papírjaim is tán többre jogosítanak, és akkor elmondanám, hogy eddig a 3-ból 2 egyetemi oklevelet kitüntetéssel vettem át, a harmadikat sajnos csak egy sima "kiváló" minősítéssel (nem csak jeles!!) ... de ez van. És nem 3 "tanári", ahogyan te fogalmaztál, bár még nem jöttem rá, mit is értesz ez alatt pontosan.


Lényeg, hogy te megmondod a frankót, mert te vagy a valaki. Egyértelmű. Mindenki más pedig hülye, aki meri másképp gondolni az adott kérdést. Meg most hogy jön ide a zsidógyűlölés már megint? Te beszedtél valamit apukám, nem tudok mást gondolni.

2010. aug. 8. 22:48
 15/17 anonim ***** válasza:

tök mindegy hány diplomát és milyen eredménnyel vettél át, én is átvettem hármat, így pontosan tudom, hogyan és kik szerezhetnek diplomát kicsiny hazánkban. A párom nem hitte el, hogy mennyire egyszerűen lehet elvégezni egy egyetemet, most már ő is azt mondja vicc ez az egész. És sajnos tényleg az. És mielőtt neki állnál győzködni, hogy mennyit tanultál és mennyi munkád fekszik benne, úgy végeztem, hogy vizsgára menet a buszon tanultam. De persze aláírom, hogy te lehetsz gyengébb képességű és neked tanulni is kellett.


Ja és még egy dolog megütötte a szemem, azt mondtad, szinte egyedül vagyok a tanárok között, akinek az erkölcsei elítélik a tanár-diák viszonyt. Szóval a kollegáid és a tanárok nagy többsége tart fent viszonyt a diákokkal. Oké, rendben igazad van felnőttek vagytok és a diákok is fiatalkorúak- nem tiltja ezt törvény. De azért nyugtass meg az óráidon tanítasz is, vagy egy swingerklub szerű összejövetelnek képzeljem? És a jegyeket hogy osztod, melyik lány-fiú nyújtott számodra kellemes órákat?

Remek.

2010. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

valami hajmeresztő vag ymost már


1, Ki akar téged győzködni ??? a halál ... Vitatkozni értelmesen, csak értelmes emberekkel lehet. Rólad viszont nem ez a kép jön le, mert a csőládásodból adódó baromságaidat hajtogatod itt folyamatosan.


2, Miért nem olvasod el jobban, amit írok, mielőtt belekötsz?

A 19-20-21 éves az miért fiatalkorú ??


De mindegy, lényeg h te bizonyára nagyon okos vagy, annyira, hogy a fantáziád is meglódul, és egy egyszerű kapcsolatból te már mindjárt swinger-klubot csinálsz a fejecskédben.


Háááát, nem tudom ki az aki kettőnk közül hülyeségeket beszél .... ne is haragudj.

2010. aug. 9. 15:27
 17/17 anonim válasza:
2013. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!