Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van annak valami pszichológiáj...

Van annak valami pszichológiája, hogy a magyar nyelvű médiában szándékosan csak a legalacsonyabb színvonalú filmeket, sorozatokat, beszélgetős műsorokat, stb. közvetítik?

Figyelt kérdés
Szóval véleményem szerint a médiának igenis hatalmas befolyásoló és nevelő hatása van, szóval ne mondjátok a fenti kérdésre azt, hogy azért, mert erre van igény, mert akkor azt kell hinnem, hogy ma Magyarországon ennyi igénytelen ember él, akik Mónikán és a Celebeken élnek napi szinten. Tehát miért nem lehet néha egy jó természetfilmet leadni, miért nem lehet egy igazán komoly filmet leadni, miért nem lehet egy tanulságos és elgondolkodtató drámát, dokumentumfilmet leadni? Ja és nem éjféli kezdettel.
2008. nov. 27. 08:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy koltoi kerdes volt, benne a valasszal!

A magam reszerol, 22 eves vagyok, 4eve nem lattam tevet, a baratom szinten, viszont annyi konyvunk van, hogy mar ajandekozzuk, mert nem ferunk el, havonta ketszer tuti elmegyunk moziba, es evente tobbszor szinhazba.Az utolso kettoben a musor az 50% a masik fele az maga az elmeny hogy kimozdulsz.

Igaz van internetunk, amiert szinten fizetni kell, ha figyelembe veszed hogy a netet mennyi minenre hasznalod, nemcsakfilmnezesre, akkor siman megeri!!!!!

Nem tudnanak nekem annyit fizetni ezen a vilagon hogy ilyen szarokkal mint a monika show/balazs show/whatever nemtudom meg ketszaz fele masik show/valosagshow/gyozike/celebek stb stb mergezzem az elmemet.

Elhiszem hogy a baratnodek nem gazdagok, es nem engedhetik meg maguknak a nagyobb teves csomagokat, de ha te igenyesebb musorra vagysz naluk, akkor te is bekottethetned nekik, csak egy otlet.

Vagy kolcsonozhettek DVDt es akkor nezed amit igenyesnek tartasz.

Es ha van is TVjuk nem muszaj minden este nyalcsorgasig az elott ulni.Lehet dumalni, tarsasozni, olvasni, amugy meg az en csaladom is szabolcsi de van hogy egy hetig nem kapcsoljak be a tv-t pont ugyanabbol az okbol amit leirtal.

2008. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!