Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólogatnak be állandóan...

Miért szólogatnak be állandóan a kérdezőnek,amikor szerencsétlen senkinek nem ártott?

Figyelt kérdés

Feltettem nemrégiben egy teljesen normális kérdést,és az összes válasz csupa bántó megjegyzésből állt. Már elegem van,hogy az ember nem mer kiírni egy kérdést.


Sértő,bántó dolgokat TILOS írni!



2020. jún. 18. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Engem rendszeresen lehülyéznek a különböző kérdéseimnél, meg sértegetnek, amikor valmilyen helyzettel kapcsolatban kérdezek, amit nem tudok, általában, hogy hogy lehet ezt nem tudni.

De aggódj, sok helyen, ha válaszolsz, is hülye vagy. Lepontozzák a jó választ, ha szóvá teszed hisztizel. Ha kérdezel, vitát gerjesztesz, téged tesznek felelőssé, csak mert akadnak olyanok, akik nem tudnak szöveget értelmezni. Hazudozónak állítanak be, felelőtlen szülőnek (nincs is gyerekek), és ostoba megjegyzéseket tesznek. Igazából le kell őket ***-ni magasról.


Sokan marhára unatkoznak, és idejárnak feszültséget levezetni.

2020. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Melyik kérdésről van szó?
2020. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azert nem mindegy milyen kerdes, sok kérdező kemenyen megdolgozik hogy le legyen oltva...
2020. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek, az sem mindegy, hogy milyen a kérdés, mert vannak olyanok, ahol abszolút érthető ez a reakció.
2020. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én 7 éve vagyok jelen az oldalon. Mindig azt hiszem, hogy már immunis vagyok a hülye kérdésekre, meg hogy ennél már nincs lejjebb. De mindig van!
2020. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az oldal ilyen. Erősen kétséges, mennyi értelme van ennek.
2020. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen témában kérdeztél?
2021. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!