Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen, ügyetlen?

Figyelt kérdés
Akármi a kezem ügyébe kerül tönkremegy. Én ezzel tisztában vagyok és nagyon próbálok vigyázni mindenre, de egyszerűen nem megy. Tegnap például fel akartam húzni a redőnyt, óvatos voltam, hozzáértem és leszakadt. Ma fel akartam csatolni a hajam ilyen fogas hajcsattal, egyből eltört. A hét elején felvettem először egy új cipőmet, szép fehér volt, igen, nos valahogy átszakadt a zokni, feltörte a lábam és a szép fehér cipőt összevéreztem. Minden nap történik velem valami hasonló, minden nap valamit összetörök, leöntök, elvesztek stb... minden nap tönkreteszek konkrétan valamit és én komolyan nagyon próbálkozom már mindenre vigyázni de egyszerűen sosem jön össze. Nagyon rosszul érzem már magam nem hiszem el, hogy ennyire szerencsétlen vagyok. Mit kezdjek ezzel? Most azt ne írjátok, hogy vigyázzak jobban a dolgaimra, nagyon igyekszem esküszöm, csak valahogy sosem jön össze. Most ha az lenne a megoldás, hogy zárkózzak be egy üres szobába életem végéig azt is valahogy tönkretenném. Mit csináljak? El vagyok átkozva vagy komolyan létezik, hogy ennyire ügyetlen legyek? 18 éves vagyok.
2020. ápr. 18. 18:21
 1/3 A kérdező kommentje:
De amúgy most hogy bele gondolok, kicsi koromban is állandóan ez volt már velem. Mindent tönkretettem, az utcán is bármiben el lehetett esni én abban elestem. Most 18 évesen is rengetegszer csúszok meg és esek el az utcán, legtöbb esetben ilyenkor is vagy a ruhám szakad ki, vagy valamit ami nálam van eltörök.
2020. ápr. 18. 18:25
 2/3 anonim válasza:
Ismerős, sajnos én is ilyen fajta vagyok. De amúgy ezen csak úgy lehet segíteni, ha nem görcsölsz rajta, nem parázol előre, hogy mi fog megint történni, hanem elfogadod, hogy ilyen vagy és kész. Tanulj meg nevetni magadon, sőt gyűjtd össze ezeket a sztorikat, és meséld el a barátaidnak. Nekem ez bejött, néha olyan jóízűen tudok már nevetni saját magamon, hogy szinte már örülök ezeknek. Persze akkor nem, mert mindig okoz némi kellemetlenséget, de utólag már vicces. Azóta hogy így fogom fel, sokkal ritkábbak is lettek ezek az esetek. Nem tudom van-e összefüggés, vagy csak véletlen egybeesés, de egy próbát neked is megér szerintem. Nálam mostmár kb. hetente-kéthetente történik valami, korábban mindennapos volt. És akkor sem idegesítem fel magam, már elfogadtam, hogy én egyszerűen ilyen vagyok.
2020. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!