Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy ti is?

Figyelt kérdés
Mióta új dizájnja van az oldalnak azóta rendszeresen szó nélkül eltűnnek emberek privát üzenet beszélgetéskor. Ez eddig nem volt így. Mással is így van, hogy hirtelen nem írnak vissza? Lehet, hogy az oldal bugja mert eddig velem nem ez volt.
2020. máj. 14. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
az a meleg srác vagy aki hisztizik, mint egy gyerek? mert akkor nem bug lesz :D
2020. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az nem én vagyok
2020. máj. 14. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2020. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
férfi
2020. máj. 14. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is várok valaki üzenetére lehet hogy újra fogok írni neki de szerintem szörnyű lett ez az egész, elsőre nem is értettem milyen jogosultságról van szó, mondjuk egy privát üzenetet küldhettek volna. Arról bezzeg kaptam hogy a facebookon likeoljam az oldalt, de ha valami fontos akkor már nem jön semmi. Biztos drága a posta!
2020. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem eddig is így volt. Jöttek a sablon szöveggel, hogy hány éves vagyok, és hogy fiú vagy lány vagyok, válaszoltam, aztán soha többé nem írtak.
2020. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!