Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok olaszországról?

Mit gondoltok olaszországról?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék ott élni.Még nem igazán ismerem,csak a városokat elnézve is nagyon nagy vágyat érzek,hogy ott legyek.Milyen ott a megélhetés?Milyenek az emberek?Lehet munkát találni magyarországi egyetemmel?

2020. jún. 9. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy nagybetűvel kéne írni.
2020. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Két éve élek itt, Rómában járok egyetemre.

Imádok itt élni, gyerekkorom óta idevágytam, mér tizenkét évesen elkezdtem olaszul tanulgatni. Ha valaha kijössz Olaszországba hosszabb távra, legalább egy B2-es szinten beszélj olaszul, mert nem csak, hogy könnyebben fogadnak be, de sokan nem beszélnek jól angolul.

Az olasz emberek alapvetően nyitottak és barátságosak, nagyon hamar sok barátra leltem. Ennek ellenére hajlamosak türelmetlenek és forrófejűek lenni.

Lehet és nem is. Attól függ, hova jelentkezel, milyen végzettséged van, hozol-e valamilyen ajánlást, van-e tapasztalatod, minden, ami bárhol lenne.

Mielőtt azonnal kijönnél azért olvass jobban olyan dolgoknak, mint lakhatás, egészségügy, alapvető kultúra és társai. Szép városok minden országban vannak, de ez nem jelenti azt, hogy boldog lennél, ha ott élnél.

22/L

2020. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!