Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy nyissam fel barátnőm szemét?

Hogy nyissam fel barátnőm szemét?

Figyelt kérdés
Teljesen szerelmes egy srácba,1 éve vannak együtt. A srác mostohán bánik vele,de barátnőm mindig visszafogadja.Hogy nyissam fel a szemét,hogy észrevegye,a srác nincs annyira oda érte mint ő a srácért?Kihasználja és szinte semmit sem nyújt neki...
2010. júl. 31. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy, rajta kell kapnia a srácot, hogy megcsalja egy másik csajjal. Szervezz házibulit sok csajjal és kevés fiúval és kamerázd be a szobákat, és vedd fel ahogy az a fiú meghágja vmelyíik lányt.
2010. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a bnőd szerelmes, és nem lát a rózsaszín felhőtől, felesleges bármit is mondanod neki.
2010. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd majd rájön magától!
2010. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogyha eddig nem jött rá,már nem fog. megverte a srác,megbocsátotta,elhagyta,és úgy beszélt vele mint 1 ronggyal,megbocsátotta. Ezek után nem hiszem hogy felnyílik a szeme...
2010. júl. 31. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyet hagyni kell, mert nemhiszik el, nemlátják be, túl kapcsolatfüggő. Szerintem sok múlik az ember gyerekkorán, ott annyira el lehet szúrni valakit, hogy az csoda. Egy ismerősöm ilyen (22L) az apja verte s megalázta, éheztette, a fiútestvérei szintén ezt tanúlták, hogy a nővel így kell bánni s ők is kidobták a kajáját, elzárták a melegvizet mikor fürdöt s persze, hogy önértékelési zavarai vannak, 4 olyan pasival is volt akik ugyanilyen erőszakosak, megalázóan viselkedtek vele. Mindtől óvtam, de nemhagyta el őket csak tűrte s panaszkodott. Ha egyiket elhagyta utána örömhírként közölte, hogy talált másikat aki helyes, édes, 33éves, elvált, 2 gyerekes s néha eléggé iszik de mikor kiabál az t "nemúgygondolja". ha hülye én már nem idegesítem magam rajta.
2010. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutasd be egy rendes srácnak, hátha meggyőződik róla, hogy nem ezt a bánásmódot érdemli.
2010. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A romantikus szerelem is csak 3-5 évig tart. Addig nem tehetel semmit, mert ilyenkor az Endorfin okozta "rózsaszín köd effektus" miatt másképp látja a szerelmét.

Amúgy mivel az Endorfin is opioid anyag, ezért a hatását ugyanúgy meg lehet szüntetni vagy korlátozni, mint az ópium, morfium és heroin függők esetén teszik. Vagyis adj be neki Naloxone-t vagy Naltrexone-t.

De vigyázz, ne adj túl sokat neki, mivel az Endorfin egyben a szervezet egyik fő fájdalomcsillapítója és fertőtlenítője, valamint fontos szerepet tölt be mindennemű kapcsolat kialalkításában az Oxitocinnal együtt.

2010. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!