Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tényleg ennyire szemét és aljas lenne? Az exel kavar!

Figyelt kérdés
Megcsal a barátnőm az exel akivel 2 hónapja járok még csak és tudom, mert láttam sőt olyan lúzer módon csinálják, hogy az exnek van 2 mobilszáma, meg 2 msn-je és előttem csinálják a dolgokat mintha ő lenne egy "Juliska" a bnőmnek egy lány haverja... tehát az expasi az egy lány barát szerepében... azt hiszik nem tűnik fel, sőt láttam is őket, de nem vágtam a fejéhez még... egyszer megbocsátottam neki mikor megcsalt vele 3 hete, de most ki kéne dobjam viszont én nagyon szerelmes vagyok most olyanoakt ígér hogy hamarosan összeköltözik velem meg ilyenek... ki akar használni vagy az exet akarja inkább kihasználni? én már nem tudom... mikor ki akartam dobni meg akarta magát ölni :s vélemény?
2011. ápr. 21. 22:44
 1/4 anonim válasza:
Dobd ki! Nem fogja megölni magát csak fenyegetőzik! Vérszívó barom! Jobb lesz neked nélküle.
2011. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az exet miattad hagyta ott? Csak mert én is dugom az exemet, miközben van másik pasija.
2011. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettőtöket kihasznál, ha akar, ha nem. Azért a fejéhez vághatnád, hátha rájön, hogy mégsem ezt akarta. Ha hagyod, akkor már úgysem lesz jó vége.
2011. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úristen, dobd ki a fenébe. aki meg öngyilkossággal fenyegetőzik szakítás esetén semmiképp se normális, inkább mániákus. ha megtenné, ha csak fenyegetőzik.
2011. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!