Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki a gimiben nem volt népszer...

Aki a gimiben nem volt népszerű, az az életben sem lesz az?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem valószínű, ám egyet érdemes megjegyezni:

Az, hogy valaki nem népszerű, nem azt jelenti, hogy nem értékes. Néha azzal lesz valaki népszerű, hogy a húzóemberekhez simul, de személyiségileg egy nulla. Néha azt nevezik erős személyiségnek, aki a leghangosabb(de nem a legokosabb). Ez persze nem azt jelenti, hogy a csendes kilógósok mind szuper személyiségek, csak nem hagyják kibontakozni őket; sokuk bizony betegesen rettegő, rosszindulatú, irigy kisember, aki fél kiállni magáért a tömegben.

2010. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, erre pontosabban lehetne válaszolni, ha tudnám, hogy az illető miért nem volt népszerű a gimiben...
2010. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem reménytelen, ez még az élet elejének számít! Meg kell nagyon választani a közösségeket, területet, barátokat, és jó emberismeret kell. És persze önismeret, ha szükséges változni is.
2010. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fel kell venni a kesztyűt és harcolni. Sohasem késő.
2010. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De lehet.A "népszerű" emberek élete sem könnyű.Megszokják, hogy te mindig "TOP" vagy és innentől természetes, hogy neked mindig szépnek,csinosnak, okosnak,ügyesnek....kell lenned.Mai napig így élek és....egyre gyakrabban UNOM.Szeretnék egyszer nem én döntést hozni, kócos lenni,hízni-fogyni kedvem szerint,nem mosolyogni, ha nem úgy érzem.....egyébként meg akik nem bírnak egy idő után megfelelni,eltűnnek a sűllyesztőbe.Sajnos ismerek ilyet is.Nagy "sztár" volt és most...Népszerű bárki bármikor lehet!Nem szabad elcsüggedni sosem,kérdés megéri e,mert magasról lehet nagyot esni!!!A lényeg mindig ÖNMAGAD legyél, ne más kerékhajtója!!!
2010. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy manapság a népszerű azt jelenti, hogy öntelt, másokat lenéző, felszínes és BUTA. Az nem lehet menő, ha valaki okos. Az osztályomban történt meg, hogy fél év után kiközösítettek egy egyébként "menő" lányt, mert nagyon megszerette a bioszt, és órán "stréberkedett".


Na, én az ilyenből nem kérek. A sok menő meg nem tudja megérteni, mi a fenét élvezek én az életemen. :) Ő bajuk, én attól még ugyanúgy imádok élni, hogy ők nem bírják felfogni a beszűkült kis agyukkal az okát. :P


15L

2010. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!