Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, hogy ne...

Most mit csináljak, hogy ne maradjak barát nélkül?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összevesztünk,és ő mindenkinek azt mondja hogy (boccs a kifelyezésért) baszogatom,mikor én csak megmondtam neki,hogy unalmas a viselkedése.Félek hogy minden barátomnak bemeséli,és a végén egyedül maradok.

14/L


2010. júl. 27. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez van.
2010. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Béküljetek ki. Ha pedig híresztelni kezd valamit, akkor állj ki magadért és mond, hogy Te csak megmondtad az igazat.
2010. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsóval egytértek..egyébként a kifejezés szót j-vel irjuk ;)
2010. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az igaz barátok mindent tudnak rólad és mégis szeretnek:) ők tudják igazán mi igaz rólad mi nem.. te neprópáld magad mentegetni mert rosszul is elsülhet:S ha valaki rákérdezne mond hogy azt csak ő találta ki mert összevesztünk.. de majd ha kiderül hogy mégis híresztelné akkor majd amikor 2en vagytok beszélgess el vele határozottan, higgadtan.. állj ki magadért
2010. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Kibékülni bizti nem én fogok...

Tudom,j-vel :))

2010. júl. 27. 17:52
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Úgylátszik ő nem igaz barát.Mikor bajban voltam,akkor sem nagyon segitett...

2010. júl. 27. 17:55
 7/7 anonim válasza:

akkor hagyd és fogadd meg a tanácsom:)

utolsó válaszoló 16/L

2010. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!