Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után nevezhetünk...

Mennyi idő után nevezhetünk valakit legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés
De tényleg legjobbnak. Aki jóban rosszban kiáll érted, és mindig számíthatsz rá, megbízhatsz benne, stb.
2010. júl. 27. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy legjobb barátságnak 2 próbát kell alapvetően kiállnia:


1. Barátság próbája: valóban segítesz-e neki, ő segít-e neked, számíthattok-e egymásra, megértitek-e egymást, stb.


2. Idő próbája: itt bukik el a legtöbb :P Ehhez legalább 5 év kell, de inkább 10. Ha az alatt is legjobb barátok maradtok, akkor sztem már nyugodtan hívhatod legjobb barátodnak az illetőt =)

2010. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hümm.Köszönöm a választ. :D
2010. júl. 27. 00:47
 3/3 anonim válasza:
Ezt érezni fogod. Én sosem mondtam ki meggondolatlanul. Nem kell feltétlenül próbákat kiállnia. Az én barátnőmet szinte születésemtől kezdve ismerem, mégis kábé 2-3 éve vagyunk csak barátnők, mert előtte utáltuk egymást. Sokat veszekedünk, de imádunk együtt hülyéskedni és komoly témákról is tudunk beszélgetni. Nem a legtökéletesebb barátnő, de mégis ő a legjobb barátnőm.
2010. júl. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!