Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van szerepelni a...

Mi értelme van szerepelni a híradóban?

Figyelt kérdés
Akiket bemutatnak, átvízkárosultak, vagy balesetben rlszesek, vagy hitel miatt elvették a házukat...stb. Azoknak mi értelme van szerepelni a híradóban? Hogy sajnálják, hogy jajj, de rossz lehet nekik. Vagy fizetnek valamit a csatorna? Vagy egyszerúen mi vesz rá valakit, hogy benne legyn a hírekben. Ha nekem elvennék a házam, nem mutogatnám magam a TV-be hogy jót röhögjenek az emberek rajtam...
2010. júl. 26. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: senki nem röhög rajtuk. Mért: te igen? Nem önszántukból állnak sorba interjút adni, az orruk elé dug egy riporter (akinek ez a munkája)egy mikrofont. Gondolom, sokan visszautasítják, aki pedig nyilatkozik, annak kisebb gondja is nagyobb ennél, vagy jól is esik neki kipanaszkodni magát.
2010. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert így küldenek az emberek adományt, meg nem csak nekik (akik szerepelnek), hanem minden rászorulónak, mert látják, hogy mekkora baj van itt Borsodban (meg máshol is), és küldenek... Meg eljönnek segíteni is, távoli megyékből, Szegedről is jöttek emberek segíteni. Na ez az értelme...
2010. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem eszembe se jut röhögni, csak sok ember annyira nagyképű, hogy még azért is gúnytűznek belőled, ha leejtesz valamit...stb. És az ilyen embereket névvel,arccal mutatják. Hát, én nem szeretnék hónapog, vagy évek múlva úgy kimenni az utcára, hogy felismerjenek, hogy nézd ez volt az aki..stb.
2010. júl. 26. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem, hogy ez lenne egy 80 éves néni legnagyobb gondja aki egy faluban él és pl. egy vihar miatt szarrá megy a háza.
2010. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 19:05


Tudod, milyen könnyű bekerülni a tévébe? Én már vagy 5-ször voltam benne, pedig eléggé egy senki vagyok (úgy értem, nincs pozícióm, nem vagyok híres stb.)


A kutyát sem érdekli, hogy ki szerepelt a tévében a múlt héten.

2010. júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!