Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szerepelni?

Hogyan tudnék szerepelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehetséges vagyok sok dologban,ahogy a szinészetben is,de az iskolán és az edzésen kivűl senki sem tudja

ezért elhatároztam,hogy megkérdezem:

Hogyan tudnék tegyük fel,ha sikerülne,és mások is észrevennék hol tudnák elmenni(hol vannak)ilyen sorozatba felvevős helyek?


2011. ápr. 21. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen csak a mesében (és a Csillag Születikben:D)* van, hogy valaki a nagy semmiből feltűnik. Aki sorozatba kerül szerepelni az már előtte évekig járt színi iskolába.


Honnan tudod, hogy tehetséges vagy a színészetben? Adtál már elő valamit 100 ember előtt?


* A Csillag Születikben mindig úgy állítják be a szereplőket, hogy a semmiből jött, hogy csodát lásson a néző. Tabáni István sem csak a fürdőszobában énekelt a műsor előtt, úgy ahogy az összes többinek volt színpadi tapasztalata. Mostaniban van pl. Búzás Viktor, a testépítő operaénekes. Neki pl. volt európai turnéja is 5 évvel ezelőtt mint énekes. De mégis úgy van beállítva hogy ő alapból testépítő és csak a hobbija az éneklés. De ugyanezek megvannak a többinél is.

2011. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Már tudom,hogy lehet megkérdeztem mástól aki (Értelmes)

És nem Csillagszületikről és Tabáni Istvánokról Beszél

És szereplőket máshogy is kiválogathatják pl:Suliból is

Aki jelentkezik azt meghallgatják és ha sikeres akkor szerepelhet!!!

1-ben igazad van a mássik részből azoknak van több esélya aki jár ilyenekre!.....

2011. ápr. 25. 14:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint Szinészi Iskolákba
2011. ápr. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!