Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez miért olyan nagy "személyes...

Ez miért olyan nagy "személyesség"?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalakról kérdeznék.

Ugye adottak, több millió ember regisztrál rájuk.

Rengetegen használják és ezek közül mégis sokan "bírálják". Gondolok itt arra, hogy nem tesz fel magáról képet, mert az olyan "személyes" dolog. Mindenről tehet fel, autó, képeslap, foci,stb....de magáról meg a családjáról (párjáról) nem tesz fel, mert az "személyes"

Hát én nem tudom....közösségi oldal, tehát sokan ismerik, jelölik és azok közül lehet jópáran kíváncsiak lehetnek rá. "Akik ismernek úgyis tudják...."- indok.Hát köszi.Még jó, hogy ismerősöket is jelöl az ember, akikkel pl. 15 éve nem is találkozott.

Én nem azt mondom, hogy legyen 150 képe, de 1-2 miért olyan nagy "személyesség"??


2010. júl. 25. 10:56
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Erre a hírhedt "napiszar" oldalra gondolom nem tesznek fel pl. minden kövér embert...(Ismerek párat, és van is fotójuk fent közösségi oldalon, de évek óta fent van, valszeg nem "gond" )

Másfelől pedig az oldal célja a méylröptű szórakoztatás, ahogy így elnézem, sima "kirándulós" vagy "mi ketten" semmitmodó képeket nem igazán fognak felrakni.

Szóval mindig lesz mire fogni....hja,...

2010. júl. 25. 12:11
 12/32 A kérdező kommentje:

Ma 12:08, akkor megfordítom az érvelésedet jó?

Tehát ha volt pl. másodikban egy osztálytársad (barátod) de Ti elköltöztetek, és megszakadt a kapcsolat, akkor nézzen végig 10 "Kiss Gyula" képtelen oldalt is, hátha rájön melyik lehet?

A születési dátumról meg nincs szó. Viszont ált. egyenes arányosság áll fent a születési dátumok, illetve a képek tekintetében. Ha nincs dátum, nincs kép, ha nincs kép, dátum se nagyon.....Hát ez már csak egy ilyen dolog...:)

2010. júl. 25. 12:18
 13/32 anonim ***** válasza:

Komolyan miért zavar téged,hogy sokan nem raknak fel képeket magukról? Akik a barátaid,akiket bejelöltél nem ismered az arcukat,nem tudod hogy néznek ki? Az idegenekkel meg miért foglalkozol??

Egyébként nem szoktam a napiszarra és hasonló oldalakra felmenni,de sajnos volt szerencsém pár képet látni amit a GYK. is felraktad,hogy "Ezt nézzétek meg milyen durva"

ilyenkor nem látok mást csak egy szerencsétlen idegen lányt aki nem 40 kg-os hanem mondjuk 90-100,és próbál normálisan kinézni..De felrakják,mert olyan kövér..Szóval kinek kell ez?? Téged meg ne zavarjon ha sokan nem tesznek fel képeket..Talán az a baj,hogy nem tudsz csámcsogni rajta??

2010. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ha volt pl. másodikban egy osztálytársad (barátod) de Ti elköltöztetek, és megszakadt a kapcsolat, akkor nézzen végig 10 "Kiss Gyula" képtelen oldalt is,"

Na ez is egy hülye érvelés..

Nekem nem egy olyan osztálytársam van akikkel 25 éve nem találkoztam.Sokat még fényképről sem ismertem fel..És ha nincs kép se gond,mert a szinte mindenki odaírja,hogy hová járt általános ,és szakközép iskolába..Ha már ez egyezik akkor írok neki,és megkérdezem,hogy ő az akire gondolok...A képek miatt szerintem csak te görcsölsz...

2010. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

ma 12:19 vagyok

*javítok* felraktad helyett felraktak....

2010. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Az persze!

Az egészből azt akartam kihozni, hogy képek nélkül nem tudok csámcsogni.

(Elég kis butus vagy, ne haragudj.)

Nekem is vannak kint képeim és az ismerőseim kb. 98%nak is.

A képek egy bizonyos életkor felett nem azért vannak, hogy "jajjmááááákiveljármegmicsinálmegugyanmá" hanem mert az embernek lesz kis családja, "élete", ami részben publikusságot kap.


Mivel majdnem mki "tinik"ben gondolkodik, ezért azt szűröm le, hogy max. 16 évesnek nézhettek, és jön a napiszar, meg tinipics.kal való érvelés és egyebek...ki a francot érdekelnek?.....

Én felnőtt, értelmes emberekre gondolok!!

2010. júl. 25. 12:28
 17/32 anonim ***** válasza:
49%

"Ma 12:08, akkor megfordítom az érvelésedet jó?

Tehát ha volt pl. másodikban egy osztálytársad (barátod) de Ti elköltöztetek, és megszakadt a kapcsolat, akkor nézzen végig 10 "Kiss Gyula" képtelen oldalt is, hátha rájön melyik lehet?

A születési dátumról meg nincs szó. Viszont ált. egyenes arányosság áll fent a születési dátumok, illetve a képek tekintetében. Ha nincs dátum, nincs kép, ha nincs kép, dátum se nagyon.....Hát ez már csak egy ilyen dolog...:)"


Az érvelésem közel sem fordítottad meg. Ráadásul aki 2.-ban az osztálytársam volt, azt pláne nem képről fogom megismerni 15 év után. Ráadásul mert én elköltöztem, ő nagy valószínűséggel még mindig ugyanott lakik. És nyilván az előző lakhelyemre emlékszem. És akkor mégegyszer elmondom, hogy egy hozzád hasonló tizenéves is megértse; Az összes, 306 ismerősömet úgy szedtem össze, hogy regisztrálásom óta, ami 2006-ban volt, 1 képem sem volt kitéve saját magamról. Megjegyzem, minimum a fele engem jelölt be, tehát kép nélkül is megismert. És ez a 306 ismerős nem olyan, akit egyszer láttam a boltba és akkor na bejelölöm, hanem úgy ismerősöm hogy nem egyszer beszélgettünk, tehát valóban ismerem. Csak sajnos sokan úgy gondolják, hogy a közösségi oldal az társkereső. Márpedig nem az.

2010. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
49%
A felnőtt, értelmes emberek nem akadnak fenn ilyen hülyeségeken, mint te. Aki akar, kitesz magáról képet, aki meg nem, az nem. Nem kötelező, nem vágnak le senkit az iwiwről, ha nincs feltöltve egy fotója se. Ha zavar, nem kell nézegetni, bejelölni. Ennyi erővel az is zavarhatna, hogy vannak olyan 10-20 évvel ezelőtti ismerőseink, akik nem regisztrálnak, őket se tudod, hogy hogy néznek ki.
2010. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

12:30!


Hogy beletrafáltam , hogy b"a hozzád hasonló tizenéves...". fogadom nem olvastad az előtte lévő kommentemet.

2010. júl. 25. 12:32
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Nos én 38 éves vagyok,és nem vagyok butuska..Tudom,hogy megy ez! Az ember megnézi a gyerekkori osztálytárását,és magához viszonyítja.."Mennyivel látszik öregebbnek mint én,mennyivel vitte többre mint én vagy éppen kinek milyen a családja jobb vagy szebb mint az enyém?? Ugyanmár! Nehogy azt mond,hogy nem ez motivál! Ha meg nem akkor továbbra is csak azt kérdezem,hogy miért zavar ha nem raknak ki képet magukról az emberek???Lehet,hogy "butuska" vagyok,de nem vagyok álszent mint te...
2010. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!