Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megértetni a...

Hogyan lehetne megértetni a Koleganővel?

Figyelt kérdés

A probléma a légkondi.

Sajnos nem a legjobb a működése az épületben, sok vele a gond, mindig szergetik.

Ha valami nem jó, akkor szolni a karbantartóknak, hogy áligassák, mert csak ők tudják.

Nos, most is megy ezerrel, (már fázik a lábam, pedig harisnya van rajtam) meg a kezem, már pulcsit vettem föl...

De az ablak meg nyitva.Ahonnan ugye csak a meleg jön be.

Nyilván ez a kettő üti egymást, de ezt egyszerűen nem tudja felfogni.Regg. mikor jövök, ő már itt van. az ablakok mindig tárva...

Aztán én meg becsukom őket, mert minek legyen nyitva egész nap?Jön be a forróság.3 hete nagyon fel voltam fázva.Gyógyszer, betegállomány stb...

Már elegem van..

Miért nem tudja mégértetni ezt az egészet?


2010. júl. 23. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is pon tigy vagyok, télen is és nyáron is fáznom kell a melóba...

Inkább nem szólóok, minthogy hiszti legyen belőle.

2010. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nah igen...de majd ő fogja megint fizetni a különbözetet, ha beteg leszek? a szenvedésről nem is beszélve...

Jó neki(k) hogy nincs ilyen gondjuk.

2010. júl. 23. 09:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen sajnos ez van..

De persze attól megemlithetnéd, hogy egy annyira szoktál fázni és valamit nem lehetne tenni..

Én annyira nem fázok, de legalább nyáron szeretnék fevenni egy szoknyát vagy ilyenek, de ezek elmaradnak:))

2010. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mióta nincs pénzünk a gázszálára, azóta télen a normál szobahőméréskletünk 14°, és meg sem szoktam már fázni, megedződött a szervezetetm
2010. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt meg tudod csinálni, hogy viszel be egy nadrágot, és bent abban vagy.Én is csak itt vagyok harisnyában, mert halászgatya van rajtam.De már így is fázik a lábam.
2010. júl. 23. 09:25
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak harcol a globális felmelegedés ellen.


De nem értem. Ha megy a légkondi és jön a meleg, akkor az csak javít a hidegen, ami miatt felfáztál. Mit szeretnél, csukja be az ablakot, és megfagytok, vagy kapcsolja ki a légkondit, és megsültök?


Először döntsd el, mit szeretnél, aztán próbáld érvényesíteni. Pl. legyen 25-26 fok a szobában, ennél hidegebb csak árt, 26 fokban viszont nem fázol fel.

Ha rád fúj, akkor told odébb az asztalt, vagy csináljatok terelőt a huzat útjába. Ha meg ész nélkül járatja (pl. 20 fok), akkor vedd ki a kezéből a távirányítót.

Vagy érj be korábban, mint ő, állítsd be, ahogy neki jó, és ne engedd hozzányúlni.

2010. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ahogy neki jó = azt akartam írni, hogy úgy állítsd be, ahogy neked jó
2010. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mi nem tudjuk állítgatni!Szolni kell írtam!Vagy vegyék lejjebb, vagy följebb!

Ép ez az, ha megy a légkondi, akkor minek az lablakot kinyitni?Regg.szellőztessen ki, és kész.9 órától csak ömlik be a meleg.Ha be van állítva a légkondi 26 fokra,(mint most) és kintről jön be a meleg, akkor nyomatja a hidehget ezzel, mert nyilván vissza akarja hűteni.

nemde?!?

2010. júl. 23. 09:35
 9/17 anonim ***** válasza:
És te miért vagy ilyen béna, hogy nem tudod szemtől szembe elmagyarázni neki?
2010. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok béna, már nyilván ez lerágott csont.

Ha valaki értetlen, akkor az ellen mit lehet tenni. !?!?

2010. júl. 23. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!