Mit tennétek?

Figyelt kérdés
sziasztok.van egy barátnőm aki nagyon akaratos és szinte csak én vagyok az egyetlen barátnöje ezért mindennap hivogat hogy menjek át hozzá és ha nem emygek naponta 50 szer hiv és ha mondom hogy nem megyek akkor meg van sértödve mert nem ugy történik ahogy ö akarja ( le fa*ozik meg le bu*kozik meg mondja hogy ba*odjak meg) mindig az van amit ö akar minden róla szól.és én mindig csak hagyom és türöm ti mit tennétek?
2010. júl. 19. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy amit sejtek akkor nem hagynám ha fiú vagy akkor meg a fiúk igy szoktak kumunikálni
2010. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14/L vagyok..jó de mit mondjak neki. mikor mondtam enki hogy ne beszéljen igy velem akkor is én voltam nekia kö*ög......
2010. júl. 19. 21:55
 3/9 anonim válasza:
Ez egy tahó,bocs.Ez a lány a barátnőd?! Nem az.Én nem mennék,ha ezerszer hív,akkor se.Majd észhez tér előbb-utóbb.Ne hagyd magad hülyének nézni.
2010. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a telefont, és ne beszélj vele! Ha végképp egyedül marad, majd rájön, hogy változtatni kéne.
2010. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszoakt igy is ugy érzem sokat türtem. de hát a legjobb barátnöm és azért sok mindent emg tudtam vele beszélni.
2010. júl. 19. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mondanám neki hogy gyere át te, ha annyira találkozni akarsz..


Sztem ne koptasd le mert ki tudja mi az oka ennek, lehet hogy oylan xar a családja hogy te vagy neki az utolsó szalmaszál..

2010. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Barátnőm is 14 éves!! Néha én is mondok csunyát de csak viccből!! :)
2010. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a családja nem szar... de mikor mondja hogy menjek el és mondomh ogy nem tudok (pl mert enm engednek el) akkor emg az anyja hiv fel hogy mért nem megyek.
2010. júl. 19. 22:08
 9/9 anonim ***** válasza:

viccből semmi képpen se mondj ilyet. -_________-"


am meg a helyedbe :


kedves esetbe:


kérném ,hogy beszélnünk kell mert a barátságunk a tét..és komolyan.utána elmondanám azokat amiket te írtál le. és kérném ,hogy többet ilyet ne csináljon mert rosszul esik.


keményebb esetbe:


ha hívna nem venném fel kinyomnám/kikapcsolnám a telefont.

Msn-en nem írnék vissza neki.

és ha megkérdezné ezek után ,h mi a bajom mondanám neki ,h "bunkó vagy hozzám és én a legjobb barátnőd vagyok nem a kutyád!"

aztán ha besértődne kicsapnám a balhét ,"hogy még ő sértődik meg?gondolkozz el rajta!"

és nem beszélnék vele egy darabig utána ő keresne az tuti..

2010. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!