Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt miért ennyire bunkók a...

Itt miért ennyire bunkók a kérdezők/válaszolók?

Figyelt kérdés

Feltesz valaki egy kérdést, ami félig értelmes, félig nem. Pl. mennyibe kerül ez-az a kutya. És valaki megkérdezte, hogy mégis hol? A boltba, a benzinkúton, vagy egy tenyésztőnél...(Ezt amúgyis nehéz emgválaszolni, mert honnan tudja az ember, csak a tenyéztő tudja pontosan) És akkor vissza ír a kérdező, hogy ide ne írj b.zd meg mert ez meg az lesz! Nem értem, ha valaki feltesz egy értelmetlen(részben) kérdést, akkor mit vár, hogy valaki leírja, hogy igen 130 ezer forint ez a kutya! Csodálkozik, hogy kap 1-2 választ, amik nem is értelmesek, és még neki áll feljebb, mikor valaki rákérdez, hogy mégis mit/hol/miért.

Miért ennyire szemetek az emberek?


2010. júl. 17. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valaki ebben találja meg az egyetlen örömét!

Azt birom a legjobban, amikor irok egy normális választ, és valamelyik válaszolo/vagy a kérdező teljesen leolt, mert nem eggyezik meg a véleménye az enyémmel.

Engem is irritálnak, és csak félve kérdezem meg:ilyenkor hol vannak a moderátorok?

2010. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki nem normális,az nem tudja magáról ezt a dolgot,és ha felrak egy kérdést,azt hiszi,hogy az egy normális kérdés.Én ha pl. kérdést teszek fel,és oktalanul bedurrog valaki,akkor azt én is simán leoltom,főleg ha számomra komoly dologról van szó.Sok hülye válaszoló is van,nemcsak kérdező..
2010. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt remélhette hogy valakinek van olyan fajta kutyája tenyésztőtől és akkor tud mondani egy árat kb.
2010. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ezt megkérdezik, hetente 3 x.

azért mert ilyenek az emberek. ne várd el ,hogy mindenki kedves aranyos legyen. pláne névtelenül. szerintem aki ide feltesz kérdést az legyen azzal is tisztában, hogy kap majd egy két bunkó választ. (akármilyen is a kérdés) ezen tovább kell lépni.és fordított esetben is igaz ez. ha a kérdező reagál alpári módon őt is hagyni kell, saját magát minősíti. nem állok le vitatkozni beteg emberekkel.

2010. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
azért mert lehet úgy érzi hogy vele is bunkók,vagy esetleg bunkók voltak.Örülök ha hasznos volt
2010. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy valakinek rossz kedve van, de szerintem aki válaszolt, az segíteni akart...
2010. júl. 17. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért mert az embereknek vannak rosszabb napjai is, és azok akik évek óta mindennap feljárnak ide, nyilván akkor is fognak írni amikor idegesek.

Egy idő után viszont besokall az ember, főleg ha rossz passzban van. Kiváltképp, ha olyanokat kérdeznek meg, amikre te már korábban 12312312312x válaszoltál, csak lusták használni a keresőt.

A másik meg amikor valaki totál baromságot ír le válasznak, naná, hogy egyből leoltom, hogy ne hülyítse a népet.

Nekem ma pl jó napom van, ezért sem ordítalak le amiért te is feltetted ezt a kérdést, amit már előtted is megtettek szerintem legalább százan, de lehet többen is. De jó kedvem van, és nem engedi, hogy a segítőkészségemen felülkerekedjen a rosszindulat :)

2010. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

azé me jó köcs*gnek lenni bameg


:D

2010. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kíváncsi, hogy akik itt beanyáznak, meg leszólják a másikat, azok a való életbe hogy viselkednek/beszélnek...
2010. júl. 17. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vok. sztem élőben mindegyik kocka v kis satnya fos és itt éli ki magát.
2010. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!