Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert ilyenek velem az emberek...

Miert ilyenek velem az emberek? Mi bajom van?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek egy hivatalba vagy boltba, gyakran erzem, hogy velem sokkal tavolsagtartobbak, mint massal. Olyan felvallrol oda dobnak egy koszonest, mig sokszor masok eseten latom, hogy mosolyognak rajuk, elkezdenek beszelgetni veluk, pedig nem ismerik. Velem ilyet nem kezdemenyeznek. Voltam egy orvosnal maganklinikan. Ketten mentunk be, mindketten eloszor voltunk es az a kezeles vegen a masik illetonek az orvos azt mondta, hogy neki nem kell fizetnie, mert elso alkalom, pedig nekem is ugy volt, ram meg csak eleg morcosan nezett. Ez gyakran elofordul, de nem tudom, hogy miert, mert szoktam mosolyogni es nagyon udvariasan beszelek. Bizonyos emberek megis rancoljak a homlokukat, mikozben beszelek hozzajuk, sehol egy mosoly. Pl. multkor is egy hivatalban voltam, ahol nagyon bunko volt velem az ugyintezo (ok nelkul) es aki utanam jott, arra meg mosolygott, erdeklodott tole (pedig nem ismerte!). Az egyik magantanarom is mindenkit megkert, hogy tegezze, kiveve engem, pedig kituno, szorgalmas tanulo voltam mindig. Nem ertem, hogy mindez miert van. Ti mit gondoltok? A kulsommel van gondjuk? (normalisan oltozkodom es persze tiszta is vagyok)
2010. júl. 16. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van valami negatív kisugárzásod, ezért lehet. Ne sértődj meg, nem sértésből írtam. Képzeld, a legjobb barátnőm ilyen. Ugyanez a szitu vele is, és ő alapból is amolyan "keserű" ember, a tekintete is szigorú, vele is olyan távolságtartó mindenki. Nincs pozitív kisugárzása. Én azonban mindennél jobban szeretem, oviskorunk óta a legjobb barátnők vagyunk 33 éve :)
2010. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha te érdekes vagy önmagadnak az a fontos,besavanyodott képü emberekkel nem kell foglalkozni.Csak arra mosolyogjàl,aki megérdemli.

Szerintem ez egyàltalàn nem elme ügy,hülyeség.Annyi az egész,hogy feltünt neked,hogy nem kapod azt amit màsok.Ne agyaljàl rajta,nincs értelme.

2010. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
biztos túl szerény vagy és nincs kisugárzásod így az emberek nem szeretnének veled kommunikálni énis ilyen vagyok azt veszem észre higy mindenkivel kedvesebbek az emberek rám meg őgy néznek mint a kutyára az iskolába is inkább jópofiznak a tanárok oylan gyerekekkel akik bekiabálnak az órába mégha nem is jót mint aki figyel és ül csendben szeretnék megváltozni de nem megy
2010. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy punk vagyok. Kb 30 cm-s zöld sörény vágja ketté az egyébként szőrtelenített fejemet.

Az első pillanatban általában velem is bunkók az eberek. Mindenki lenéz. Ha elmegyek teszkóba, a pultos nőstény csak úgy leb@ssza elém a cigit, szinte köpi felém a jónapotot.

De én soha nem hagyom, hogy egy ilyen "kapcsolat" tartós legyen. Mindig megpróbálok beszélgetni (legtöbbször, hogy dekvrvamelegvan/lefagyat'o'köm/kvrvaeső/kvrvaszél/stb.) és az emberek már az első mondat után visszavesznek az arcukból.

Eddig csak egy nő akart szívózni, egy orvosi rendelőben ő vette fel a betegeket és amikor odaértem, mondta, hogy papírt! (elég flegmán...) Viccelődve mondtam, hogy bocs, de csak apróm van. Erre ilyet szól (úgy, hogy vagy 20 ember hallja), hogy tajkártyát te fasz! Úgy meglepődtem, hogy meg se tudtam szólalni.

De amikor jöttem ki az orvostól és miután visszakaptam a papírokat, az ajtóból visszaszóltam, hogy bocs, de az orvos eltiltott a kvrváktól... Katikám keress másik kuncsaftot. Amikor legközelebb mentem, a nő már amikor meglátott, ugrott fel és szaladt a WC-re. :DD

2010. júl. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jéé, hát velem is ez van. Már azt hittem, egyedül vagyok. :D De komolyan. Szerintem az lehet a baj, hogy bár nagyon tisztelettudóan és udvariasan viselkedem minden ilyesmi helyen, valahogy "megérzik" rajtam a negatív kisugárzást. Mert eléggé pesszimista (és néha gonosz) gondolataim vannak. Nem, nem vagyok szociopata, csak egy kissé defektes a lelkem. Ha (nagyon ritkán) belül is jól vagyok, akkor érdekes módon kedvesebbek velem. :) Vagy csak bebeszélem magamnak?!... Te nem érzékelsz ilyet?
2010. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem, en nem erzekelek ilyet, mert nagyon nyitottan allok az emberekhez, de akkor letorok, mikor bunkon viselkednek - akarmilyen kedves vagyok.
2010. júl. 17. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!