Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nyomorékozzák le az...

Miért nyomorékozzák le az antiszociálisokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert félnek tőlük.
2010. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam, hogy lenyomorékozzák az antiszocokat. Amúgy meg különbség van antiszoc és antiszoc között is. Van, aki bölcsen hallgat és nem keresi a feltűnést, ezért tűnik antiszocnak. Van, aki tényleg magánakvaló, önző marha. Na azok ha nem is nyomik, de rossz úton járnak.
2010. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudják, mi áll az antiszociálisság mögött és azt hiszik, hogy az illető bunkó.
2010. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a második válaszadó jobban megfogalmazta, amit végül is én is írni akartam.:)
2010. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még sosem hogy valaki lenyomizott volna.
2010. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én meg láttam nem egyszer hogy egy illető aki beleesett egy társaságba ellenségesen viselkedett a többiekkel , és elkezdték rá hajítani " ez egy ilyen meg olyan nyomorék " jelzőket .
2010. júl. 16. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem rendszeresen nyomorékoznak le. :) Kedves osztályom.

Nem szoktam szólni senkihez, társaságkerülő vagyok, ez az ő szemükben egyenlő azzal, hogy nyomorék vagyok. :D

Na meg bunkó. De ezt elismerem.

2010. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én dettó . Nem baj , ilyenek is kellenek mint mi , másképp milyen lenne ha mindenki egyforma lenne ? :)
2010. júl. 17. 20:40
 9/9 anonim válasza:
én is ilyen vagyok, de tisztára! jó tudni hogy vagyunk egy páran ilyenek :)
2010. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!