Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj, hogy 19 évesen nem vonz...

Baj, hogy 19 évesen nem vonz a bulizás?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, hívnak bulizni a barátaim, de egyszerűen nem vonz az egész. Lemegyek egy koncertre, elviselni a részeg arcokat, a zene általában pocsék, végigunom az estét, másnap meg alszok, amivel elmegy az egész nap. Szívesebben sétálok a városban, sportolok, kutyázok, olvasok, barátommal vagyok (aki szintén nem az a bulizós típus), színházba megyek, ilyesmi. Furcsa ez ilyen korban? Kihagyok valamit az életemből?
2010. júl. 14. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem baj. engem meg 22 évesen nem vonz. van barátnőm meg barátaim, nekem elég.
2010. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha ettől még élsz szociális életet, akkor egyáltalán nem baj.
2010. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem,semmt nem hagysz ki. Te ez a tipikus kultúr ember vagy,nem pedig ez a baxok fűvel-fával mint azt előbb is leírtam az egyik helyen. Többféle személyiséget különböztetünk meg: Átlagon felül kultúrált, bulizós,füves drogos alkoholista stb. Szóval ezzel nincs gond. Ha te így érzed jól magad,akkor így élsz. Ennyire egyszerű. Vannak azok akik 17 évesen elkezdik kiélni magukat(sokat szexelnek,havonta váltogatják a barátjukat-barátnőjüket és egyebek) majd beleunnak 26 évesen és elkezdenek úgy élni mint egy érett felnőtt ember,aki már kibulizta magát,fősuli után jöhet a meló. Na persze van az a réteg,aki örül,hogy kijárja a szakmunkásképzőt és akkor utánna azt csinál amit akar,ameddig apuci tejeli alá a pénzt. Ez a véleményem. Nincs benned semmi hiba :-)

16/F

2010. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket:) Hát, igen, úgy 16 körül elkezdtem bulizni, hetente-2hetente jártam, ezek szerint véget ért ez az időszak:)
2010. júl. 14. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, egyáltalán nem az. Csak legyenek barátaid, haverjeid és akkor nincs gond.
2010. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vágyódsz, miért lenne baj? Hidd el, nem vagy ezzel egyedül. Én sem vágytam rá soha, mégis felnőttem, ember lett belőlem :-)

33F

2010. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok és lány. Az osztálytársaim(lányok) többsége jár bulizni.Engem is hívnak, de nem érdekel, hogy rázzam a fenekemet a zenére, a tucc-tucc zenére, ami valahogy nem tetszik.

Inkább Avril, meg September:La la la, meg Nelly Furtado:All good(...) száma.

Nem cigizek, nem piálok.

Nem iszom hót részegre magamat.

Inkább megyek fagyizni, beszélgetni.

Élményfürdő nem érdekel.

Pasik nem érdekelnek, max. haver-barát szinten.

A fiú és lány együtt járnak dolog nem érdekel.

Ja igen, kihagyod azt, hogy csontrészeg legyél, meg olyannal feküdj le, akivel 1 hónap után szakítasz, mertr pl. csak arra kelletél neki.

2010. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem soha nem érdekelt a bulizás, és diszkó nem látott még, csak egy farsang utáni sulidiszkó, amire az osztálytársaim közös erővel beráncigáltak. Rosszul éreztem magam, és rövidúton otthagytam az egészet.

Azóta sok-sok év telt el, 1 évvel vagyok idősebb csak nálad, de engem sem köt le semmi ami a menő lányokat. 16 éves koromtól ha tehettem színházi előadásokat látogattam, most sajnos nincs lehetőségem rá, de engem a buli, pia, pasi hármas nem köt le, máshogy élek.

2010. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

11:24-es válaszhoz m,ég hozzá fűzöm:

egyetlen egyszer voltam diszkóban, azt is csak azért, mert ideje lett voplna elmenni,de már nem nagyon emlékszem.

Nos, álltam és álltam és nem táncoltam. Nem nagyon érdekelt a táncolás.

2010. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez szerintetek se normális?

A kérdés kiírásának időpontja: ma 10:43


Én is ma hasonló kérdéssel fordultam a többiekhez, kaptam jót rosszat :D Azt szűrtem le belőle, hogy ha Neked így jó akkor mással nem kell foglalkozni... :) Ha úgy érzed akkor később is tudsz menni bulizni..

2010. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!