Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8-os tanuló vagyok. Szakközépb...

8-os tanuló vagyok. Szakközépbe vagy gimibe menjek? A jegyeim átlaga 4,7 fölött van. Ja és gépészmérnök szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindeképp jobban jársz egy szakirányú szakközéppel. Igencsak megkönnyítheti a dolgod az egyetemen.
2008. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg a gimivel jársz jobban. Nézz csak utána, hogy az egyetemen tanulók hány százaléka jött szakközépből! Minimális.
2008. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Ne menj gimnáziumba. Ha valamilyen okból mégsem tudsz továbbtanulni, akkor a gimnáziumi érettségiddel kitörölheted... Gimnázium után nehéz szakmát is tanulni ötödéven. Nálunk is volt olyan (közgé ötödéven), aki gimiből jött, és csak szenvedett, mert nem tudott semmit.
2008. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat!!! Én is a Szakközép mellett tettem le a voksomat. Sokkal könnyebb bekerülni, és ebből az iskolából (a nyíltnapon mondták) a diákok 70%-át felveszik az egyetemekre. A maradék 30% pedig ottmarad 2 évre és szakirányú végzettséget tesz. Még1szer kössz!!!
2008. nov. 5. 17:25
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem szakközép...ha gépészmérnök szeretnél lenni.


Az előttem szólóval pedig nem értek egyet.Én jogot hallgatok közgazdasági szakközéppel és a gimisek csak hullanak mellőlem mint a legyek, valahogy a pénzügy nem megy a fejükbe.

2008. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Hát, sok tapasztalatom nincs, csak annyit tudok mondani, hogy csak "átverekedtem magam" az orvosi egyetemen (4,5-ös átlaggal) annak ellenére, hogy gimnáziumból mentem oda, és nem egy remek éü. szakközépből.. Megjegyzem, szakközépből kb. minden 20. ember jött mifelénk.. Amúgy meg ha nem értesz egyet a válaszommal, nem kell kapásból lepontozni. 2. voltam
2008. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
eü.(=egészségügyi) -t akartam írni
2008. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
gratulálok kedves utsó/utsó előtti hozzászóló. az egód máris az egekben, 'normál' orvosokhoz méltóan...
2008. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
A kedves orvosnak biztosan nem azért sikerült így az egyetem, mert gimnáziumból ment. Hanem a szüleinek biztosan volt elég pénze finanszírozni a tanulását, meg a magánórákat.
2008. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Az utolso valaszolonak: remelem, ezt te se gondoltad komolyan.
2008. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!