Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen általában milyen...

Egyetemen általában milyen sportolási lehetőségek vannak? És hány félévet kell teljesíteni belőle?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberben megyek egyetemre, ha minden igaz, és érdekelne, hogy milyen lehetőségek vannak. Egy sportágat kell választani? Heti hány óra van? Mennyire kemények ezek az órák? És hány félévet kell ebből teljesíteni? konkrétabban Szombathely érdekelne, de másról is várom a válaszokat. :)
2010. máj. 26. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk Szegeden van egy csomó tesi kurzus, azt lehet felvenni, amit akarunk. Csak gyorsnak kell lenni:D

Szakonként (vagy karonként) változik, hogy kötelező-e vagy sem, és ha igen, akkor mennyi. Nekünk orvosin első két évben két félév tesit kell teljesíteni.

Heti egy óra van, sportág függő, hogy mennyire kemény.

Egy félévben nálunk csak egy tesi kurzust lehet felvenni.


Nem tudom Szombathelyen hogy van, de mivel azt írtad másról is várod a válaszokat..:D

2010. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nálunk 4 félévet kell teljesíteni. Lehet pingpongozni, kondizni, úszni, aerobicozni, kosarazni, tollasozni, stb.


Általába mindenki leadja a tanárnak a felmentést (amit a háziorvostól könyörög ki), és ezzel megis kapják automatikusan az aláírást a tárgyra.


Nálunk nem komoly, előző félévbe pingpongoztam, senki sem vette komolyan, a tanárok nem figyeltek, szval csak ilyen lazításnak számít. Persze máshol nemtudom h van, ez miskolci egyetem.

2010. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szombathelyen külön van testnevelés szak, ezért gondolom alapból kicsit komolyabban veszik, nem? :S
2010. máj. 31. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:

?? Csomó helyen van testnevelés szak, nem értem mi köze a kettőnek egymáshoz. Testnevelés szakra jelentkeztél? Mert ott nyilván komolyabban veszik...

De ha más szakra, akkor semmi köze nincs hozzá, hogy az adott egyetemen van-e testnevelés szak vagy nincs.

2010. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, közgázra fogok járni.
2010. máj. 31. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jaja az SZTE-n tényleg csomó minden van, nekünk is 2 félév tesit kell teljesíteni, de én úgy tudom mindegy melyik félévben teljesítjük azt a kettőt. Annyi féle fajta lehetőség van, tényleg már csak az nem talál nekivalót, aki akar :):)
2010. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha közgázra fogsz járni, annak semmi köze a testnevelés szakhoz.
2010. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálatok pl táncolni is lehet?
2010. jún. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!