Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulási lehetőségek?...

Magántanulási lehetőségek? Hogy megy? Milyen indok kéne hozzá?

Figyelt kérdés
sokat vagyok beteg, és ez miatt sokat hiányzom a suliból. nagyon nem érzem magam ott jól. egyenesen utálom! kész rémálom mindennap bemenni. most vagyok 8.-os. ha szeretne valaki, az küldjön privit. csak lécci segítsetek!:);)
2011. aug. 31. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos az nem kifogás, hogy nem érzed magad ott jól. Akkor benned van a hiba, ami javítható. Ami még pont rossz, hogy pár éve szigorítottak ezen a magántanulási dolgon és csak komoly esetben engedélyezik. Egy osztálytársam pl terhes lett és neki is alig engedélyezték. Viszont azt is írtad, hogy sokat vagy beteg. Ha valamilyen krónikus betegséged van, vagy olyan, ami veszélyezteti a te és/vagy mások egészségét, ha tovább jársz suliba, akkor biztos, hogy engedélyezni fogják. De csak azért ne keress kibúvókat ,mert nem szeretsz bejárni. Lehet, hogy egy egyszerű iskolaváltás megoldaná a problémát.

Általánost különben én is utáltam, mert osztálytársaim sokat bántottak, egyrészt mert én vidékről jártam be városba, másrészt állatokat tenyésztettünk és a városi panelpatkányok ezt úgy titulálták, hogy én egy utolsó paraszt vagyok, meg hasonlók. Azóta is életem egyik legszebb napja, mikor végre elballagtam onnan. Gimi sokkal jobb volt, ott már azért nem gyerekeskednek ennyit a diákok, úgyhogy a gimit én most visszasajnálom :(

2011. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!