Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen hátrányai vannak az...

Milyen hátrányai vannak az évismétlésnek?

Figyelt kérdés
Az idei évemet eléggé elrontottam és azt tervezem hogy évet ismétlek hogy könnyen le tudjak érettségizni. Sokan mondják hogy ez hülyeség de én szerintem inkább egy évem menjen el mint az érettségim.
2010. máj. 8. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hátrányai? Szerintem csak annyi, hogy egy évvel később fogsz kikerülni a gimnáziumból. ja meg hát ha adsz az emberek véleményére, akkor elég kellemetlen lesz, mert lehet, hogy egyesek áskálódnak majd feléd.
2010. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy harmadikas szakközepes vagyok. És nem a képességeimmel van gond hanem a hozzáállásommal.
2010. máj. 8. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos,hogy jó ötlet.Nekem az átlagom 4.5 lett rendszeresen tanultam,és az érettségim mégsem lett jó,nagyon elrontottam=( Az érettségire nem igazán lehet tanulni,nagyban függ attól is,hogy abban az évben milyen nehézségű az írásbeli.A suliban jövőre úgyis fogtok készülni az érettségire tételekkel és feladatokkal.
2010. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha most érettségizel, akkor ne kell még egy évet küszködni.


Én pl fizikából érettségin úgy paráztam, én választottam, de aztán meg tök hülye voltam és mégis kaptam egy kettest :)


Biszból meg húztam tételt, elkezdtem összevissza dumálni marhaságokat, aztán mikor nem figyeltek a vizsgabiztosok, mert épp egy másik tanárhoz ültek át, akkor megkérdezte a biosz tanár, hogy lesz e valaha szükségem a biológiára az életben a munkámhoz. Hát mondom tuti nem. Erre kaptam egy 3-ast.


Magyarból se tudtam semmit, ott csak szöveg gyűlyteményt adtak és abból írtam ki két oldal marhaságot és felolvastam a tanárnak. Ő meg bólogatott, aztán adott egy 4-est, én meg csak néztem.


Ilyen alapon akár most is le tudnék érettségizni, nulla tanulással :)


Hozzáteszem egyedül a töri volt húzós, de puskázni is lehet, úgyse veszik észre :)

2010. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem hogy ilyen tudással semmi esélyem nem lenne és úgy azért több önbizalmam lenne ha mondjuk 3-as átlaggal mennék neki.
2010. máj. 8. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Évet ismételtem -amit baromira megbántam, de akkoriban csak max kettőből lehetett pótvizsgázni-, a harmadikat 3,1-es, a negyediket 3,3-as átlaggal végeztem el.

Érettségim 4,4 lett, nulla tanulással, amiből az egyik emelt volt.

Most egyetemre mennék, szóval újra érettségiztem két tárgyból, meg nyelvvizsgáztam ,de baromira bánom, hogy akkoriban elrontottam azt az egy évet.

2010. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hülye vagy ha évet ismételsz

az osztályom 4 évig semmit nem tanult még utolsó évben is annyit lógtunk, hogy volt aki azt számolta hogy megvan-e az elegendő órája. és lazán megírta mindenki 3ra az írásbeliket. A szóbelikre meg megadják a tételeket hogy mit fognak kérdezni.

2010. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!