Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a 0. osztály hátrányai?

Mik a 0. osztály hátrányai?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hátrány az, ha nulladikba jártál. Csak akkor ha a nyelvoktatás színvonala gyér... Én pl úgy érzem csak elpocsékoltam egy évet, nem tanultam semmivel sem többet, mint amennyit négy év alatt is megtanulhattam volna. Talán annyi előnye még is van, hogy kicsit érettebb fejjel kerültem a felsőoktatásba, jobban átérzem a dolgok súlyát, következményeit, mint a 18 éves csoporttársaim, akik csak a bulit látják az egész főiskolában.
2010. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
az egész 5 éves dolog egy hatalmas baromság.
2010. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
5 évesbe jártam, és igen szerintem is hatalmas baromság. 20 évesen érettségiztem, 18 évesne néztek rám, mint egy hülyére h miaz h én még nem érettségizem.... azt hitték buktam. Nem bántam volna a dolgot, hogyha normálisan tanuljuk a nyelvet, de hiába, igaz 3 angoltanárunk volt 0.ba, de semmit sem értünk vele. Nem lettem előrébb, kb az osztály negyedének hogyha meglett elsőre a nyelvvizsgája (az is csak érettségi után)
2010. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Négy év alatt is meg lehet tanulni rendesen egy nyelvet, nem kell hozzá öt, csak időpocsékolás. Ráadásul ebben az évben elszoknak számos tantárgy tanulásáról, pl fizika, biológia, kémia.
2010. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Iskola függő. Én is 0.-os voltam. Az első év után letette majdnem az egész osztály (35 fős osztályból 3-an nem, pénzügyi okok miattt)a középfokút. Következő évben mentünk előrehozott érettségire, ami így 16 évesen nekem 97 % lett.

Jövőre cél a felsőfokú.

Tehát nem minden féleképpen haszontalan a 0. Csak nem mindegy milyen suliban mész oda.

2010. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
utolsónak: ha egy év alatt meglett a középfokúd, akkor szerinted normális osztályban nem sikerült volna? csak max 2-3 év alatt. de úgy még mindig előbbre lennél, mert mellette tanultál volna más tantárgyakat is... semmi hasznod nincs abból, hogy 15 évesen is van már nyelvvizsgád.
2010. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:10 vagyok.

Igen arra nem sokra megyek,hogy volt már 15 évesen egy középfokúm. De az már jelent valamit,hogy ezáltal 17 évesen meg lesz a felsőfokúm. Így nem kell azzal szenvednem egyetem alatt. És még plussz pontot is jelent a felvételin.

2010. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

A 0. osztály hátrányai:

Sokat felejthetsz azokból a tárgyakból, amik megszakadnak, és csak 9.-ben folytatódnak.

Ha ez az év sokkal könnyebb, mint a 8. volt, akkor nehéz visszaszokni a normál tanmenetbe.

A nyelvoktatás színvonala tanárfüggő. Ha jó tanárt fogsz ki, akkor lesz egy nyelvvizsgád. Ha rosszat, akkor vesztettél egy évet.

Egy évvel tovább kell maradnod a középiskolában, amikor már mennél tovább.

2010. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!