7. Osztály nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
7.osztályban nagyon nehéz a német töri és a matek?
2011. aug. 19. 15:49
 1/10 anonim válasza:

hát ha jól tanulsz akkor nem. én most megyek 8.ba, és hát a 7.et 4.6-ra zártam:)de ha fizikán/kémián/biológián nem kapcsolódsz be rendesen (főleg kémián) akkor évvégén elégéé roh.adtul nem fogod érteni az anyagotXD de én nagyjából odafigyeltem, szal 5-ös lettem kémiából. egy hármasom lett, az a matek volt, meg a rajz angol,fizika lett 4-es. fizikából rem 8.ba tudok ötöst alakítaniXD

14/L (nem vagyok stréber, utálom a sulit, de azért gondolok a jövőmre):)

2011. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugizzatok, általánosba nem kell még sokat tanulni... az sehova nem számít..középsuliba úgyis bekerültök és ott majd az érettségi a nagyon mérvadó...én jövőre érettségizem, már most bevagyok tojva:D
2011. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hozzáállásodtól függ.
2011. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
1. vagyok. annyit hozzáfűznék, h gimis vagyok:) szal ha te általánosba jársz, akk még könnyebb lesz, mint amit leírtam!:)
2011. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nem nehéz, ha kémián és fizikán rendesen odarakod magad, a fizikához kapcsolódik a matek, szóval az se árt, bár nem olyan vészes a hetedikes matek.

Biológián is igazából a rendszertan amit rendesen meg kell tanulni, meg inkább fogalmakból áll az egész, de játékosan meglehet tanulni.

Földrajzzal én hadilábon álltam, abból lettem négyes, meg töriből, ami egész jó, mert a tanárnál vért izzadtam, ahogy tudott, úgy szívatta az osztályunkat, mert sokan nem tudtak viselkedni. Ami azt jelenti, hogy legjobbként engem 2esre zárt első negyedévben.

Amúgy szerintem nem nehéz, bár én kémia szakkörös voltam, ami azt jelenti, hogy heti 3 plusz órám volt, meg fizikából is heti 1pluszos, így az egész eltudott mélyülni.

Amúgy ha számít, ezt az évet zártam a legjobbra, 4.89-re :)

Mellesleg nem vagyok nagy tanulós, bár utóbbi időben nagyon megszerettem, mert nem volt más elfoglaltságom :)

14/L

2011. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden év ugyanolyan... :D Most érettségiztem, és így visszagondolva egyik év sem volt nehezebb a többinél. (7.ben a kémiára azért tényleg figyelj, mert ha az elején elkalandozol, később nagyon nem fogod érteni, és ugyanígy a mateknál is :D ha valamit nem értesz, egyből kérdezd a tanárt. Egyébként nem lesz nehéz az év, nyugi! :)
2011. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nehéz a 7. Bár kicsit furcsa volt, hogy bejött a biosz/kémia/fizika.. Ezek tényleg nem olyanok hogy nem tanulok 2 évig, aztán gyorsan bepótolom.. Haladni kell a tanárral, mindig figyelni, különben lemaradsz. És ne mondd azt magadnak sosem, hogy ez engem nem érdekel!

Én 9.-ben pszichológus akartam lenni, a kémiát nem tanultam, és most orvosira készülök, úgyhogy már megbántam. Sosem tudhatod mit hoz a jövőd, úgyhogy mindig tanulgass mindent.


Másrészt az alsósok a felsőt látják nagyon nehéznek. Aztán gimiben rájössz, hogy mennyire könnyű volt a 7.8. Majd érettségikor visszasírod még a 11.-ediket is. És egyetemen az első zh-n arra gondolsz, Úristen, milyen gyerekjáték volt az érettségi!

:D :)

Éppen mikor mi tűnik nehéznek...

2011. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2011. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válsazokat!! :)
2011. aug. 19. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:
csak szőkéknek
2011. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!