Ti halasztanátok?

Figyelt kérdés

Betegség miatt eddig több időt töltöttem kórházban, mint iskolában ebben a tanévben. Most még csak magántanuló vagyok, de a tanulásra nem tudok figyelni.

Ti mit tennétek?



2015. okt. 23. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Meddig tart még a betegség?
2015. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja megmondani még a doki sem.
2015. okt. 23. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:

középiskola?

milyen betegség, hogy nem tudsz mellette tanulni?amúgy egyik barátnőmnek műtottek a lábát, és sok komplikáció volt, kb egész évben hiányzott. de megcsinálta az évet, mivel folyamatosan haladt otthon az anyaggal. én nem halasztanek. bár attól függ, hányadik evrol van szó? korábban milyen tanuló voltal, tudsz e önállóan tanulni?

2015. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy havonta műtenek, és az életedért aggódsz, vagy kaptál hat hét fekvő gipszet és otthon nézel ki a fejedből unalmadban... ezért nem mindegy, mi a bajod. Előbbi esetén a suli teljesen lényegtelen apróságnak tűnik, az utóbbiban meg kitűnőre is meg lehet csinálni, csak szorgalom kérdése.
2015. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Borderline személyiségzavar, depresszió és szorongás.

Eddig valamennyire még ment a tanulás, de most nem fog az agyam.

Per pillanat a kórházban vagyok és most, egy hónap után, a doki azt mondta, hogy hazaenged.

2015. okt. 23. 13:41
 6/8 anonim válasza:
én is abban szenvedek
2015. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Végül mi lett?

Én is pont tavaly ősszel voltam kórházba, akkor kaptam a bordeline diagnózist. (Amúgy hihetetlen, hogy akkor nem láttam a kérdésed..).

Én is akkor kezdtem gondolkozni azon, hogy magántanuló leszek. Már addig is nagyon sok hiányzásom volt. De ofőm, meg a dokim, meg a pszichiáterem nem ajánlotta.

Aztán januárban ismét kórházba voltam egy hónapot. Addigra kijártuk, hogy 2. félévtől magántanuló lehessek. Nekem nagyon bejött: nem kellett azon stresszelnem állandóan, hogy mi lesz, ha nem lesz erőm felkelni, vagy megint beteg leszek (elég gyenge az immunrendszerem), s hogy egy csomó hiányzásom lesz. Ugyanakkor én bejártam suliba, amikor csak tudtam, s próbáltam úgy haladni az anyaggal, ahogy a többiek (ugyanúgy készültem a dolikra is). De alapjában én osztottam be az időmet, erőmet.

Ja és az év végim nagyon jó lett, plusz nekem érettségis év volt- s az érettségi is totál jó lett :)

2016. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül halsztok egy évet és amikor tudok, angolt tanulok és matekozom.
2016. jan. 22. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!