Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségei vannak egy...

Milyen lehetőségei vannak egy szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkező, de szakmájában munkát nem találó fiatal személynek?

Figyelt kérdés

Egy barátom igen komoly gondban van, pincérnőként végzett, de nem tud a végzettségével mit kezdeni. Most 21 éves és több értelemben is elég peches. Ez lelkileg nagyon megviseli.

Szerintetek mit kéne tennie, hogy változtathasson az életkörülményein és gyógyulásnak induljon? [lelkileg] Vagy mit tehet, mit lehettenni?


2015. aug. 25. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi és egyetem? Az nem játszik?
2015. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tovább kell képeznie magát. Van pl. nyelvtudása? Hogyan próbál elhelyezkedni a végzettségével? Nem akarok rosszindulatú lenni, de sokszor előfordul, hogy az ember várja a szájába a sült galambot, ahelyett, hogy jelentkezne az álláshirdetésekre :)
2015. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már gondoltam rá, de mielőtt ismét találkoznánk szeretném magam minél több ötlettel felvértezni.
2015. aug. 25. 19:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:


Sajnos halványlila gőzöm sincs, ha legközelebb összehoz vele a sors majd módszeresen kitárgyalom vele ezeket a kérdéseket de jelenleg feltételezem, hogy mindent megtesz.

Ezért most még csak ötleteket gyűjtök, hogy aztán megbeszéljem vele, hogy mi lehetséges és mi nem.

2015. aug. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!