Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van mód arra, hogy munka után...

Van mód arra, hogy munka után nappalin menjek szakmunkás képzésre?

Figyelt kérdés

Egyetemre jelentkeztem de mivel elrontottam az érettségit nem vettek fel. Októberben újra érettségizek és keresztféléves képzésre szeretnék jelentkezni.

De ha esetleg mégse sikerül és inkább szakmunkára jelentkeznék jövő szeptembertől akkor ha addig dolgozok van mód arra, hogy nappalira járjak? Mert nem szeretnék a szüleimen élősködni és diákmunkára csak október végéig mehetek.



#munka #szakmunkásképző #nappaliképzés
2015. aug. 19. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
OKJ-ra szeretnél menni? Semmi akadálya nincs.
2015. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ütközik a kettő
2015. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mindenhonnan azt hallom, hogy az OKJ-t maximum WC papírnak használhatom szóval normális szakmára gondoltam amit szakmunkás iskola ad.
2015. aug. 20. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Igen megoldható, vannak iskolák ahol 2 év alatt tudsz szakmát szerezni. Én is egy ilyenbe járók, villanyszerelőnek tanulok. Mivel hiányszakma add ösztöndíjat is, fizet a suli meg a gyakorlati hely is.
2015. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!