Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulói/hallgatói azonosítóm...

Tanulói/hallgatói azonosítóm kellene hogy legyen (többi lent)?

Figyelt kérdés

2004-ben érettségiztem, utána fősuliba jártam. Most szeretnék felvételizni, e-felvételin keresztül,ami kéri, hogy tanulói/hallgatói azonosítóm számát írjam be.

Én nem emlékszem, hogy középiskolában kaptam volna plasztikkártyát, amin ez rajta van.

Arra szintén nem emlékszem, hogy fősulin kaptam volna ilyet. Lehet, hogy kellene lennie csak én nem emlékszek rá?

A másik meg az, hogy a fősulin egy éve államvizsgáztam, így hallgatói jogviszonyom nincs, viszont a diplomám sincs még meg, mert a nyelvvizsgám csak most lett meg. Ezt azért írtam le, mert így lehet, hogy nem is kellene, hogy legyen azonosítóm. Viszont az e-felvételin be kell írni a felsőfokú végzettséget is, én meg beírtam,hogy még nem végeztem(mivel a diploma még nincs meg) így meg lehet, hogy baj lesz, ha nem írom be az azonoítót, ha egyáltalán kellene, hogy legyen.

Valaki világosítson fel, hogy mi az igazság ezzel az azonosítóval! Köszi előre is!


2010. febr. 10. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az e-felvi kiírja-e, a hagyományos,papír jelentkezési lapon rajta van, hogy 2005 előtt érettségizetteknek nincs ilyen. Csak 2005 óta osztogatják. Szóval hagyjd ki nyugodtan. :)
2010. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. febr. 10. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan úgy van, ahogy az első válaszoló írta. Én is úgy voltam tavaly mint te (2004-ben érettségiztem szintén, utána fősulira jártam, diplomáztam és tavaly jelentkeztem egy másikra)és utánajártam.
2010. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is!
2010. febr. 10. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!