Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BCE- KIK minden felvételizőn...

A BCE- KIK minden felvételizőnek küld hallgatói köszöntőt vagy csak a felvetteknek?

Figyelt kérdés
Így a ponthatárok kihirdetése előtt egy héttel kaptam egy emailt, hogy "kedves leendő hallgatóink". Szeretném tudni, hogy ez csak egy minden felvételizőnek járó tájékoztató vagy ennyire előre tudni lehet az eredményeket?
2011. júl. 13. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek elküldik.
2011. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már lehetne tudni az eredményt, esetleg ők tudnák, akkor valószínűleg Kedves Hallgatónk lenne a megszólítás. :)
2011. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam tőlük, első körben megörültem, aztán rájöttem, hogy valószínűleg minden oda jelentkezőnek küldtek:D
2011. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, meg is örültem, de aztán leesett hogy biztos minden jelentkező megkapta... :D
2011. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, már nekem is elszállt az első nagy örömöm...:)
2011. júl. 14. 10:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!