Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kedves Semmelweis Egyetem...

Kedves Semmelweis Egyetem hallgatói! Honnan tudnék anyagot letölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dietetikus szakra szeretnék jelentkezni, viszont nem szeretnék mellélőni, így szeretnék beleolvasgatni a tananyagba. Tudnátok ebbe segíteni? Szeretnék olyan elérhetőséget, oldalcímet, ahonnan tudnék elektronikus anyagot letölteni... esetleg, ha valaki felajánlaná a saját összegyűjtött dokumentumait, nagyon megköszönném:). Egyébként mennyire nehéz? Főleg a biokémia, kémia érdekel, mert kémiából nem vagyok annyira jó:S Köszönöm szépen előre is a segítséget!


2011. nov. 24. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem anyagot senki nem fog neked küldeni.

dietetikus vagyok mi érdekel?

Igen nehéz a kémia, biokémia, de ott van még a medicinális szigorlat ami egy egyik legnehezebb.

2011. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem soténak ilyen oldal nincs..levelezőn vagy hogy mennél? Én bioszból nem vagyok jó,igy megéri vajon odamenni?
2011. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erős a sejtbiológia. Mit jelent,hogy nem vagy jó bioszos?
2011. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen, nem a saját kézzel írt jegyzetekre gondoltam, azt tudom nem sokan adják oda szívesen egy idegennek:) Az a helyzet, hogy jelenleg egy másik egyetemre járok egy másik szakra. Rájöttem, hogy nem érdekel, amit tanulok. Természetesen már befejezem, viszont szeretnék olyat is tanulni ami érdekel. Munka mellett tanulnám, így nekem nagyon fontos az, hogy könnyen tudjam tanulni (ha valami érdekel azt gyorsan megtanulom). Viszont így interneten nem sok anyagot találok. A mi iskolánknak van külön honlapja ahova feltöltöttek diákok elektronikus jegyzeteket. Érdekelne, hogy nálatok is van ilyen oldal? Vagy esetleg abban tudnál segíteni, hogy pár könyvcímet megadsz? Esetleg olyan érdekelne még, hogy nálatok van e mintaterv (tantárgyak neve és ajánlott felvételi félév)? Köszönöm a válaszod!:)
2011. nov. 24. 12:13
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, levelezősre szeretnék.
2011. nov. 24. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Én már végeztem és én Pécsen végeztem.

Nekünk közös email címünk volt.

2011. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, ilyen nálunk is van:) (levelezőlista.. mi így hívjuk) Csak oda nem hinném, hogy mint idegent, bevennének:)
2011. nov. 24. 12:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát nem....

Ez van....

DE amit kereshetsz

Ételkészítési technológia

Élelmiszer-ismeret.Sejtbiológia

Szerves és szervetlen kémia

Anatómia, Élettan, Kórélettan

Táplálkozás diéta


Ezek könyv címek.

2011. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 24. 12:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint Nálatok olyan oldal sincs, ahova pl a tanárok felteszik nektek az előadás diáit?:(
2011. nov. 24. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!