Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit válasszak? Milyen fakos...

Mit válasszak? Milyen fakos legyek?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, biosz szakos. A baj az, hogy bioszhoz matekot, kémiát vagy fizikát szoktak válsztani, és ezek közül én egyiket se szeretem és nem is megy nekem valami jól egyik sem. Mit kéne választanom faknak? és létszi írjátok le, hogy az ötletetekkel (biosz-...) hova mehetnék később esetleg egyetemre... ( az orvosi pálya annyira nem érdekel sajnos, de nem tudom biosszal hova máshova mehetnék...)
2010. jan. 31. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
számtek
2010. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biosszal rengeteg helyre mehetsz.

Biológia, biomérnök, gyógyszerész, gyógytornász, dietetikus, ápoló, védőnő, szülésznő, környezetmérnök, anyagmérnöki, földrajz, földtudományi, környezetten, molekuláris bionika, mérnökinfó, proginfó, pszichológia, gyógyoedagógia, népegészségügyi ellenőr


Hirtelen ennyi:D

Ami érdekel, azt olvasd el felvin, nézd meg, h a biosz mellé még mit lehet választani hozzá. :)

2010. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagy hasznodra lenne a matek:)

attól hogy azt választod még nem kell emelt érettségit tenned belőle:)

Viszont nagyon hasznos ha ott belekacsingatsz a differenciál és integrálszámításokba, mert ez az alap a felsőoktatásban. És nem valószínű hogy ott nagyon izgat majd vkit hogy te nem tusz deriválni

2010. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)) majd még gondolkodom rajta:)
2010. jan. 31. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!