Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék tánctanár, ha...

Hogyan lehetnék tánctanár, ha beiratkozom ilyen tánciskolákba pl salsa, vagy ECDS?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is egyadott táncot évekig(legalább 10) kell, hogy végezz és utána felvételizned kéne az Táncművészeti Fősulira és az ott kapott diplomával azt hiszem elmehetsz tánctanárnak. Természetesen ez csak a nehezebbik de nevesebb megoldás és ezt már kisgyerekkorban elkellene kezdeni.

Nálunk (kisvárosban) vannak olyan "tanárok" akiknek van pénzük és nyitottak egy kis táncstúdiót és önmagukat kinevezve lettek tanárok kb. 3 évi tapasztalattal-.-"

2009. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval akár igyis lehet lenni tánctanárnak h kb 3évig járunk egy ilyen suliba?!
2009. dec. 13. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
ha megfelelő tánctudásod van, esetleg versenytapasztalatod, akkor simán taníthatsz VIDÉKEN. Régen volt egy okj-s tanfolyam. Én nagyon sokáig táncoltam, de soha nem tanultam főiskolai végzettséggel rendelkező tanárnál...évekig táncoltak, versenyeztek és bamm
2009. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaa és 2 év tanulás után tanítottam gyerekeket egy pici faluban, még fel is léptünk:)
2009. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez szuper:)és melyik sulit válasszam LL.Junior vagy Erica?
2009. dec. 14. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
ECDS a legjobb.. :)
2013. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!