Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne nekem a legideálisabb...

Mi lenne nekem a legideálisabb foglalkozás?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs milyen foglalkozást válasszak. Szeretnék sokat utazni, leginkább külföldre, de nem tudom hogy azt milyen foglalkozással lehetne. Pl. idegenvezető szívesen lennék, de saját belátásom szerint annyira nem mennek jól a nyelvek (főleg kiejtés) hogy az legyek. Szívesen foglalkoznék még állatokkal is, de állatorvos nem lennék (nem bírom a vért meg a betegségeket). Remélem tudtok segíteni! 16L

#foglalkozás #munka #továbtbanulás
2013. dec. 23. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így édes kevés információ. Regisztrálj a felvire, és töltsd ki ezt a tesztet, valamennyire biztosan közelebb visz a "megoldáshoz". :-)
2013. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a link maradt ki, bocsi:

[link]

2013. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!