Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a Pető Intézet...

Mit gondoltok a Pető Intézet Főiskolájáról? Jó döntés lenne? Több lent.

Figyelt kérdés
Konduktornak szeretnék tanulni,óvodapedagógusnak.Lenne pár kérdésem.Nehéz bekerülni?Milyen támogatásokat lehet kapni. Akkor is kaphatok támogatást ha az iskolát befejezve külföldre szeretnék menni? Van lehetőség ösztöndíjjal külfödre menni tanulni? Mennyibe kerül a kollégium? Lenne az iskola mellett időm dolgozni? Milyen a diákélet? Milyen tanórák vannak? Vannak tanórákon kívüli kötelező foglalkozások? Sokat kell tanulni? Sok gyakorlat van? köszi
2013. okt. 13. 14:15
 1/1 anonim válasza:
Én most felvételizek, és elsőnek jelöltem meg. Az órák fele gyakorlat, amiről nem lehet hiányozni, így sokat kell bent lenni,és maximum hétvégente tudnál dolgozni. Ösztöndíj van, de nem túl magas. Bekerülni szerintem nehéz, nagyjából 400 pont. Rengeteg neurológiát kell tanulni, ami szerintem elég nehéz. De megéri, nagyon szép pálya :)
2014. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!