Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vettek fel pszichológiára,...

Nem vettek fel pszichológiára, jövőre újra megpróbálnám, mit tegyek, hogy több pontom legyen?

Figyelt kérdés
Pszichológiára jelentkeztem, de nem vettek fel, mert nem értem el a felvételi ponthatárt, 419 pontom lett. Jövőre szeretném megint megpróbálni, de nem tudom, mivel szerezhetnék még több pontot, talán érettségizzek le biológiából is?
2009. nov. 8. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Csináld újra az érettségit azokból a tantárgyakból, amik rosszabbul sikerültek+a maximális pluszpontot szedd össze. Többet nem tehetsz.
2009. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mennyi lett az átlagod?milyen jegyek kellenek oda?

(bocsi én segíteni nem tudok de érdekelne)

2009. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az érettségim jól sikerült, kitűnő lett(bár sajna itt már nem a jegyek számítanak, hanem a százalékok). Hát, nagyon jó jegyek kellenek a pszichológiához, én elég jó tanuló voltam, 4-5-ös, de így se vettek fel:(
2009. nov. 8. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

először is gratulálok a 419 ponthoz, mert már ez is zseniális teljesítmény :)

a 80 plusz pontod meg volt? ha nem akkor menj nyelvvizsgázni, vagy csinálj emelt érettségit!

2009. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 80 pluszpontból 75 volt meg, 2 középfokú nyelvvizsgával+1 emelt angol érettségivel.
2009. nov. 9. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Újra érettségizz abból, ami nem sikerült. Az egyiket emelt szinten. Ha az angol emelted jó lett (85-90%) akkor csak egy másikból közép szinten 90-95%-ra. A biosz közép nem nehéz, ha végig tanultál simán meg tudod csinálni a közepet akár 100%-ra is!!!
2009. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!