Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan akit nem vettek...

Van itt olyan akit nem vettek fel elsőre az egyetemre? Addig mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem felvettek. De nem tetszett, így otthagytam félév után. A maradék időben eldöntöttem hova akarok menni, ezért készültem biológia emelt érettségire és megszereztem a jogsit.
2013. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engem tavaly nem vettek fel ezért elmentem egy okj-s képzésre.
2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de milyen szívás már, hogy ha elmúlsz 21, akkor fizetned kell egy nagy csomót az OKJ-n

ennyi erővel akár már fizetős egyetemre is jelentkezhetne az ember pótfelvételin

2013. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D az egész oktatási rendszer egy nagy rakás..
2013. júl. 17. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvégeztem egy okj-t, megcsináltam a spanyol felsőfokúmat, újra érettségiztem emelten matekból és kémiából. Az iskola mellett 2 munkám volt, hogy tudjam ezeket fizetni... :S
2013. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dolgoztam mint állat, amúgy anya kirakott volna. sajnos.
2013. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem elég megértő anya..főleg hogy marha rossz időszakom volt az egy év, és még csodálkozom magamon hogy mindenem ötös lett, csak nyilván a százalék számít..de hol dolgoztatok?
2013. júl. 17. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nekem pont meghalt apa, tehát teljesen szét voltam csúszva, de kellett a pénz, és rá 2 hétre már egy sminkcégnél dolgoztam telemarketingen, egy izraeli embertelen főnökkel a hátamon, heti 65 órát. :/
2013. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!