Mi legyen a sulival?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségetekre, illetve a véleményetekre lenne szükségem. 1 éve járok egy 2 éves pénzügyi-számviteli ügyintéző képzésre OKJ-s kereteken belül. Azon gondolkodom, hogy nem fejezem be a sulit. Egyre inkább azt tapasztalom, illetve úgy látom, hogy semmit nem fogok vele érni, mert ebben a szakmában csak felsőfokú végzettséggel lehet elhelyezkedni. Nekem pedig nincs lehetőségem arra, hogy megfizessem az egyetemet, főiskolát. Ráadásul kereskedelmi sulit végeztem, ahol igen magas szinten tanultam gyakorlatilag ugyanazokat, amiket most az OKJ-s képzésen. A legjobb barátomnak köszönhetően szuper munkalehetőséget kaptam, ami igen jól fizet. Emellett azt tervezem, hogy elvégzek egy webdesigner tanfolyamot, ami már régóta nagy vágyam. Ti mit gondoltok, mit csináljak?


A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2013. júl. 1. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben mindenféleképpen elfogadnám az állást, munka mellett megpróbálnám befejezni a tanfolyamot, elkezdeni a webdesinger képzést. Ha sikerülne megszednem magam, meg ha persze lenne hozzá kedvem belevágnák a felsőoktatásba,de tégy úgy, ahogy jónak érzed!
2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vállald el az állást, amit most tanulsz, azzal pl. közszférában br. 114.000,- Ft-os fizetésed lehet. Jól jöhet a későbbiekben, ha már van róla fogalmad, de mivel írtad, hogy kerin már megtanultad ezeket, tényleg inkább most munka, és majd mikor már annyi pénzed lesz, hogy nem tudsz mit kezdeni vele (:D) nekiugrasz a felsőoktatás útvesztőiek.
2013. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!