Érettségi után h legyen?

Figyelt kérdés
Leérettségiztem sajnos nem a legjobb eredménnyel így okj-s képzésre megyek,de tervben van az egyetem törik (E) 35% lett magyar (K) 52% ezekre kéne a hangsúlyt fektetnem h tudnék ezzel a két tantárggyal ne adj isten több pontot összeszedni meg ok tervbe van a nyelvvizsga az is többlet pontot jelentene és ha ezekből tudok pontokat szerezni jövőre megpróbálnám vagy keresztfélévesen vagy h mennek ezek a dolgok az egyetemet ismét :/ segítsetek nem kell a lehurrogás stb. ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!!

2013. jún. 22. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresztféléven próbálkozz.

Ősszel megint megpróbálod az egyiket (mondjuk a magyart - mert az csak középszint), aztán tavasszal meg az emeltet. Közben meg gyúrj rá a nyelvvizsgára.

Nem a kérdés része, de azért leírom: Ha azért sikerült ilyen gyengére, mert lusta voltál vagy mert ennyire futja, akkor ne ebbe az irányba menj tovább az egyetemen. De ha csak azért lett ilyen, mert beteg voltál, rossz passzba voltál (szval érzed, hogy benned tényleg több van), csak akkor próbáld meg.

2013. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem végezd el az okj-t, az alatt bőven lesz időd nyelvvizsgára, meg az újraérettségizésre (elég sok pénzbe kerül amúgy). Bár nem tudom milyen okj-t szeretnél, mert a legtöbb két éves, és ha már jövőre akarsz ismét jelentkezni, akkor félbe kell hagynod és nem kapsz róla semmi papírt, de legalább annyi előnye lesz, hogy ez idő alatt is lesz diákod.

Ugyanúgy kell majd jelentkezned, ahogy idén tetted, ha tetted.

2013. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!