Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11edikes vagyok/voltam és még...

11edikes vagyok/voltam és még lövésem sincs hogy mi legyen gimi után, mit tehetnék hogy a megfelelő opciót választhassam a későbbiekben?

Figyelt kérdés
szeretnék egyetemre menni csak nem tudom hogy milyen szakra mennyek(annak is örülnék ha valaki közületek segíteni mármint priviben megbeszélnék miből vagyok jó illetve hogy mi érdekel és tanácsot adna de csak ha valaki ért ehhez)
2013. jún. 18. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig én sem tudtam, mi akarok lenni, de kb az egyetemi felvételi előtt 1 hónappal eldöntöttem, hogy formatervező leszek. A felvi.hu-n találsz pályaorientációs teszteket, amikben szakmákat is ajánlanak. Ha gondolod, írj nyugodtan priviben :)
2013. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van iskolapszichológus, elvileg őnála is kérhetsz pályaválasztási tanácsokat (legalább is nálunk lehetett).
2013. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj magadról kicsit részletesebben!

Mi érdekel, mit csinálsz a szabadidődben?

Melyik tantárgyakat szereted, milyen faktos vagy?

Hátha tudunk segíteni. :)

2013. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!