Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs kedvem tanulni, mit...

Nincs kedvem tanulni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem nincs tanulni, én nem tudom mi lett velem, nincs sikerélményem, nem érzem a fontosságát és a felelősséget, pedig rengeteget kellene még tanulnom. A csütörtöki vizsgám ráadásul 3/3-as tárgyfelvétel, azaz utolsó lehetőség, ha nem sikerül, kirugnak?!!! de egyszerűen nem megy a fejembe, csak szerencsétlenkedek. Ráadásul költségtérítésen vagyok, így mag aztán még jobban motivált kellene, hogy legyek a tanulásra.

Olyan érzés van bennem, mintha nyári szünet lenne, és semmi dolgom..

Segítsetek kérlek, hogy kaparjam össze magam?


vizsgaidőszak, jogi egyetem, 3. év

21/L


2013. jún. 17. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
motiváld magad azzal, hogy ha ezt megcsinálod akkor utána hawaii-dizsi! ha meg nem csinálod meg, akkor mész a levesbe.
2013. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
melyik tárgy?
2013. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
polgár
2013. jún. 17. 13:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Részvétem..azt én is utáltam..bár egyből meglett az elsőn de rémálmomban ne jöjjön elő..

Szedd össze magad...jobb tippem nincs..próbálj meg mindent..

helyedben nem hagynák 3 évet csak úgy ott...szóval..nem tudom melyik egyetemre jársz...de ha mégse jön össze, akkor jelentkezz újra..igaz már akkor egy emelt érettségi is kell ha esetleg nincs...és másik jogi karra...ne oda ahol most jársz..

2013. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

soha nem adnám fel!!


amúgy szte

2013. jún. 17. 14:04
 6/11 A kérdező kommentje:

nincs a sulival semmi baj! ott nem hagynám!


az én kitartásomon és motiváltságomon kell fejleszteni és erősíteni..


elsősként a róma ugyanolyan fajsúlyú volt, mint most ez, és mégis pikpak meglett, ráadásul 3asra

2013. jún. 17. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg léci hogy sikerült...drukkolok Neked csütörtökön...:))
2013. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de Drága vagy, mindenképp! és köszönöm szépen! :)
2013. jún. 17. 21:54
 9/11 anonim válasza:

A különbség a sikertelen és a sikeres ember között nem feltétlenül a tehetség, hanem a kitartás.


Adam J. Jackson


:) szurkolunk

2013. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
????? Hogy sikerült?
2013. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!