Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szülésznő szeretnék lenni....

Szülésznő szeretnék lenni. Valak i tudna segíteni? Aki ért hozzá kicsit?

Figyelt kérdés
Írjon nekem légyszi.
2013. jún. 14. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Főiskola szülésznői vagy mit akarsz tudni?
2013. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hogy merre induljak? Hova menjek be? Mikortól lehet elkezdeni egyáltalán? 8 osztályom van csak. 4 hetes a gyerekem, mikor kezdhetem és hol?
2013. jún. 14. 20:56
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Már csak főiskolán van szülésznő képzés.

Le kell érettségizni, aztán jelentkezni fősulira.

2013. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De hallottam olyasmit hogy a gyerek 1 éves korápg nem lehet mert akkor nem kapom a gyest.

És hova menjek? Mármint hova kell mennem ezügybe először?

2013. jún. 14. 21:04
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Le kell érettségizni!

[link]

Tessék, keresgélj.

2013. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

esti gimnáziumot keress.

vagy ha a a kicsire van ki vigyázzon, akkor egészségügyit is elvégezhetsz, középiskola, nem tudom most hogy van, régen 5 éves volt, érettségit és ápolónőit adott.

aztán főiskola, ott kell majd szakosodnod.

tehát egy 8 év minimum. írtál már ki kérdést, hogy ez az álmod, de tenni is kéne érte... esti gimibe már rég be kellett volna iratkoznod, jövőhéten intézd, hogy kezdhesd szeptemberbe, ne húzd az időt, így is nagyon sok év áll előtted

2013. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A baba 1 éves koráig sajnos nem lehet elkezdeni tanulni mert megvonják a gyesemet:(

De most utánanéztem és itt ahol lakom nincs szülésznőképzés:((

2013. jún. 14. 21:55
 8/23 A kérdező kommentje:
Még a legözelebbi hely ahol van az is nagyon messze van és se kocsink se semmi:(
2013. jún. 14. 21:55
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak egy módja van. Le kell érettségizned estin (vannak elvileg olyan képzések, ahol nem kell végigjárnod a 4 évet, csak 2-őt), majd főiskolára kell jelentkezned a szülésznő képzésre (egészségtudományi karon van ilyen szak), ez van több helyen nappalin és levelezőn is, a képzés 4 éves.
2013. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem mit vársz.

mert hetente felteszed ezt a kérdést aztán sorolod a kifogásokat.

8 általánossal, végzettség nélkül nem fognak neked szülésznői munkát adni!

vagy elmész és tanulsz, vagy add fel az álmod, de ne kifogásokat keress!

kizártnak tartom, hogy esti iskolába ne lehessen járni gyes mellett. ha szerencsés vagy 3 év alatt elvégezheted.

nincs autód és messze a fősuli? basszus felülsz a vonatra... vagy leköltöztök, hisz ez az álmod nem? de előbb érettségizned kell, az még jó pár év, ráérsz azon agyalni hogy jutsz be a suliba!

de elvégezhetsz sima ápolónői sulit is, akkor meg csecsemős nővérként dolgozhatsz, már közelebb leszel az álmodhoz...

2013. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!