Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délpesti korház! Vélemények?...

Délpesti korház! Vélemények? Orvosom 80e szülésznö 50e kér nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Dehogynem!!!!

A kérdés csak az,hogy te tényleg velük akarod a szülést.....

Úgy értem,már megbeszélted velük?

2009. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
A nyolcvan reális, ha főorvos vagy ilyesmi.Az ötven sok.
2009. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Én 3 éve szültem a dél-pestibe akkor 50-100 eFt között adtunk az orvosnak,az végülis jó.A szülésznőnek,akinek volt 20 eFt-nál többet nem adtak.

2009. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen megbeszéltem velük! én a védönöt sokallom!
2009. febr. 7. 14:20
 5/18 anonim ***** válasza:

szió, en batran allithatom, hogy az egyik legjobb szulesznot fogadtam fel, es 20-30 kozott van a tarifája!

az 50ezer sok!


az orvost altalaban ugy szoktak szamolni, hogy a maganrendelesi dij 10x-e, de en nem fogom betartani, az rengeteg! annyit kap, amennyit a szuleszno.

2009. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Attól függ pl. jársz-e magánrendelésére, mert ha ott fizetsz, akkor egy kicsit pofátlan.

Nekem 7000e egy terhesgondozás, eddig 6x voltam, de nem mondta a doki, hogy x összeget kér (főorvos)

A fiamat is nála szültem, akkor is ugyanígy volt, mondjuk akkor (9 éve) még csak 3 ezer volt

Szülésznőt nem fogadok, lesz aki lesz, de szerintem 50 az egy kicsit túlzás.

36 hetes

2009. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem semmi,amiket írtok. Én 2008.júliusában szültem és sem a doki sem a szülésznő nem kért előre pénzt (nem is adtam volna) mégis minden elismerésem az övék. Nagyon jó élménnyel jöttem el a kórházból, kellemesen csalódtam.Miután megszületett a kisfiam mi is adtunk borítékot, de kb. felét annak, amit te írtál. Mellesleg szerintem a szülésznők jobban megérdemlik a hálapénzt, mint a dokik, ők vannak veled végig a vajúdásnál, sok doki oda se megy, ha minden ok.
2009. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
64%
én erre csak annyit, hogyha nincs fogadott orvosod, akkor az orvosnak semennyit, hisz a szülésnél nem az orvos végzi a fontosabb részt, hanem a szülésznő. ő az aki világra segíti a picit. nem?
2009. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni hogy kinél fogyz szűlni?
2009. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Dr Farkasinszky Tibor
2009. febr. 7. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!